Zničený parčík

Pri Trnavskej ceste sa nachádza opustený a neudržiavaný parčík, kde sa zhromažďujú rôzne živly.

Zaslal: Matúš Čupka, 30.01.2010 o 12:33

Obrazová dokumentácia

Ružinov-
pošli na vybrali.sme.sk

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

11.02.2010 - Odpoveď samosprávy


Preveríme, kto je vlastníkom pozemku, aby si zriadil nápravu.

Maroš Smolec (hovorca MČ Ružinov)


Považujete odpoveď samosprávy za postačujúcu?

Diskusia

Kollárik Ľudovít: Na uvedenom parčíku nie je vidno jeho neudržiavanie a ani žiadne živly.
Čo sa chce v podnete vlastne riešiť.
S pozdravom
Kollárik
12.02.2010 o 20:26    

Kollárik Ľudovít: Kollárik Ľudovít: Vzhľadom na okamžité zverejnenie môjho vyjadrenia predpokladám že na Vašej stránke bude možné bez problémov realizovať •osobné útoky na iných diskutujúcich •vulgarizmy a obscénnosti •obhajovanie a podnecovanie násilia, nenávisti a netolerancie, najmä voči minoritám ... Žiadam prevádzku tejto stránky jej organizátormi ihneď pozastaviť. S pozdravom Kollárik
12.02.2010 o 21:35    

Peter Pandrava: A ktoze je tento nas cteny pan Kolarik??? Ked uz sam a uplne dobrovolne prispel do debaty, v zapati sa sam svojho prava a vlastneho prispevku nalakal, a takisto sam sa stavia na zadne, az navrhuje sam zakazat prispievanie aj pre sameho seba ??! Vie niekto, prosim, aky je spravny nazov takejto diagnozy??!
16.01.2012 o 00:08    

Pridať komentár


Chcem sledovať riešenie podnetu (?)



Stav riešenia podnetu

Zaslaný

Mapa

 

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Mestská časť: Ružinov

Ulica: Trnavská cesta


Chcem sledovať riešenie podnetu ▾

Pokiaľ chcete byť informovaní o ďalšom postupe pri riešení tohto podnetu, nechajte nám Váš e-mail, na ktorý Vám zašleme notifikáciu o odpovedi samosprávy alebo o aktualizácii podnetu.






45 % Podporte rozšírenie nášho projektu do ďalších slovenských miest na portáli www.dobrakrajina.sk.