Vyskúšajte mobilnú aplikáciu Odkaz pre starostu!

Aplikácia Odkazprestarostu pre iOS Aplikácia Odkazprestarostu pre Android Aplikácia Odkazprestarostu pre Windows Phone

Pokračovať na stránku →

www.odkazprestarostu.sk Napíšete pár slov na web a svet za Vašim
oknom sa zmení k lepšiemu. Mágia?


Špina a lístie - Janoškova

Zaslal: Anonymný užívateľ, 04. januára 2014

Zhnite listie a plno odpadkov na Janoskovej ulici.Ulica nie nie je vobec pravidelne cistena. Prosim o vycistenie.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

Komunikáciu so samosprávou zverejníme na tomto mieste.

Diskusia

Miro: Ulica bola vycistena.Dakujem.




Pokiaľ zvolíte možnosť sledovania podnetu, budete na všetky zmeny (komentáre, aktualizácie a odpovede samosprávy) upozornený e-mailom.

Pridaním komentára súhlasím s pravidlami používania portálu odkazprestarostu.sk.

✔ Pridať komentár

Stav riešenia podnetu

Vyriešený

Zodpovednosť za riešenie

MÚ Nové Mesto

Mapa

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.