Vývoz bio odpadu

11. november 2017
Zodpovednosť: Alekšince
Vyriešený

Dobry den, rada by som upozornila na vyvazanie sucheho listia a odpadu zo zahrady. **meno vymazané administrátorom** upratoval pozemok s tym, ze to vyvazal so **meno vymazané administrátorom** na obecny pozemok, par metrov od domu. Aj napriek nasmu upozorneniu neprestali, vraj co nas dotoho.Myslim, ze takyto odpad patri do smetnej nadoby na BIO odpad a nie na obecny pozemok.

Vyčistenie a vyklčovanie parcely:382/24,382/57,382/9

19. september 2017
Zodpovednosť: Alekšince
V riešení

Dobrý deň.Chcem upozorniť na dlhodobú problém na Kostolnej ulici.Na parcele číslo:382/24,382/57,382/9 je už dlhodobo zanedbávaný pozemok od majiteľky.Tento pozemok je v katastrofálnom stave,majiteľka on nejaví záujem už vyše 20rokov.Chcem upozorniť na to, že pozemok mi poškodzuje môj majetok:záhradu a to tým že prerastá ku mne nielen burina,ale dokonca už stromy a kríky!!!Je to v katastrofalnom stave.... Zo začiatku som z mojej strany asa snažil udržiavať poriadok čistením a vyklčovanim tohto pozemku!!!!Ale takto sa to nedá riešiť na to by som potreboval pol roka dovolenky!!!!!! Je to aj nepekny pohľad z ulice.Tymto Vás chcem požiadať pán starosta aby sa už niečo s tým robilo!!!Za kladné vybavenie a skorú realizáciu vopred ďakujem... Občan: Dušan Ďubek,Kostolná 320


Viac podnetov Nahlásiť podnet