Bošáca-cesta-výtlk

21. marec 2019
Zodpovednosť: Bošáca
V riešení

Pred nasim domom je pri chodniku velka diera v ceste s velkou dutinou. Je pomerne velka , hrozi tam ze si tam niekto zrani nohu ak tam stupi, alebo aj prepadnutie auta, kedze vyzera byt hlboka.

Bošáca-Verejné služby-iné

21. január 2019
Zodpovednosť: Bošáca
Vyriešený

Zda sa ze v zakladnej skole zavladla anarchia a chaos.Novej pani riaditelke je personalne zabezpecenie vzdelavacieho procesu a celkovy chod skoly zjavne lahostajny.Nemala by sa volba riaditela opakovat,nakolko nenastupila na svoju poziciu?Hlavne ze skolne sa zvysilo,uroven prudko klesa.

Rekonštrukcia cesty na Zabudišovej

01. december 2018
Zodpovednosť: Bošáca
V riešení

5.11.18 sa začalo s rekonštrukciou cesty na Zabudišovej. Pracovalo sa jeden deň. Obyvatelia boli požiadaní aby kvôli prístupu mechanizmov svojpomocne vyčistili svahy. To urobili. Práce mali pokračovať v týždni 12-16.11.18. To sa neudialo. Práce mali pokračovať tento týždeň 26-30.11. Opäť sa nič nerobilo. Kedy sa bude pokračovať v začatej rekonštrukcii a kedy je termín dokončenia? Ďakujem.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

2 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


2 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »