Jánska-stavby a budovy-prekračovanie limitov hluku

Staré Mesto, 31. júl 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, rád by som sa poinformoval na stavevné práce prebiehajúce na chemicko-technologickej fakulte. Hlavne mi ide o to, či je možné niečo urobiť s hlučnými stavebnými úpravami počas víkendov v ranných hodinách - medzi 06:00 až 12:00. Priložené video zachytáva situáciu z dnešného rána. Kollárovo námestie je vzhľadom na každodenný nočný život hlučné, avšak celodenné stavebné práce počas víkendov túto situáciu radikálne zhoršujú.

Karadžičova-Verejný poriadok-Rušenie nočného pokoja

Ružinov, 31. júl 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den, CBC cafe& restaurant zacal prevadzkovat nocny klub, cim zacal obtazovat obyvatelov okolitych budov neprimeranym hlukom v nocnych hodinach. Prevadza nahlas pusta hudbu a navstevnici pred prevadzkou postavaju a hulakaju. Hluk je pocut aj cez zatvorene okna. Prikladam aj video ktore bolo natocene o 12:50 31.7.2021.

Mierová-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Ružinov, 30. júl 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zdravim, byvam na Mierovej hned vedla skoly.... Moja otazka znie ci by bolo mozne uzamykat areal zakladnej skoly vo vecernych hodinach.... Posledne mesiace sa tam zacali schadzat rozne individua, ktore tam priamo v areali skoly piju alkohol, po nociach hulakaju, rusia nocny klud, a pravdepodobne tam riesia aj drogy... Je totalne nemyslitelne aby sa v priestore urcenom detom dialo nieco taketo. Okrem toho som priamo z balkona videla ako sa niektori z nich snazia znicit nove preliezacky a hojdu sa pokusili vytrhnut zo zeme. Az ked som na nich zacala kricat ze zavolam policiu prestali. Preto by bolo viac nez vhodne AREAL SKOLY vecer zamykat aby sa tam toto nedialo. Aby to bola chranena oblast urce a detickam. Dakujem za odpoved


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

13334 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 943
Trend: Stúpajúci (+325)


23669 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 493
Trend: Stúpajúci (+10)


5024 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 182
Trend: Stúpajúci (+70)


viac »