Bieloruská-Verejný poriadok-iné

Podunajské Biskupice, 12. august 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

žiadam o zrušenie lavičiek v parku na Bieloruskej ulici č.34-36. Sústavné narúšanie nočného kľudu, ľudia si tu bežne púšťajú hudbu cez prenosné reproduktory, prekrikuju sa, popíjanie, fetovanie na lavičkách. ak ich človek upozorni na nocný kľud tak reaguju odmerane, pohrdavo, vraj si to nemám všímať, v BA nočný kľud neplatí, keď prídu policajti rozhodneme sa či budeme tichšie a pod. vstávam 3:50 ráno a od marca 2020 neviem čo je to kľudná noc. keď aj človek zavolá na políciu, dostane odpoveď o vyslabí hliadky, no nestane sa nič. prosím o riešenie situácie, začína byť neúnosná a ľudia zúfalí

Zneužívanie vyhradeného parkovania na ul. Nad lúčkami 55

Karlova Ves, 12. august 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dlhodobe zneuzivanie vyhradeneho parkovania motoroveho vozidla s ECV BL385MU. Z fotografie je jasne, ze uvedene vozidlo ma prideleny parkovaci box č.2, avšak z dôvodu zabezpečenia parkovania pre ďalšieho člena rodiny parkuje neustále na boxe č.3, ktorý je voľný a tým zabezpečí aj vecer bezpečne zaparkovanie ďalšieho vozidla v domácnosti v boxe č.2, ktory nemoze byt nikym obsadeny.

Račianske mýto (aj park)-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Nové Mesto, 12. august 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Poškodená rozvodná skriňa v strede Račianskeho mýta: rozpadnutý múrik, hrdza, poškodený kryt, grafiti...Nad skriňou trčiace, resp. voľne visiace káble zo stĺpa. Prosím o opravu a údržbu.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

10941 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1144
Trend: Stúpajúci (+459)


18754 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 552
Trend: Klesajúci (-58)


5236 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 181
Trend: Stúpajúci (+24)


viac »