Dulovo námestie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov, 29. október 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dlhodobo odstavene vozidlo, ktore vzdy iste obdobie stoji na prilahlych komunkaciach. V pripade ze je na nom umiestnena vyzva, majitel ho preparkuje o 50 metrov veda. Poprosim o vyriesenie podnetu, nie len umiestnenie dalsej z vyzviev.

Púchovská-zastávka MHD -znečistená

Rača, 29. október 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Nová zastavka Záhumenice sa už začína pomaly ničiť. Popísaný automat na lístky, špinavá dlažba, zbytky rozliateho pitia a jedla po bezdomovcov. Ak sa rýchlo nezjedná náprava a čistenie, následky budú len drahšie a neodstrániteľnejšie.

M. Schneidera Trnavského-semafor-zle nastavený

Dúbravka, 28. október 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Žiadam o vysvetlenie, prečo je zapnutý semafor na križovatke M.Schneidera Trnavského a Hanulova/Bagarova. Neprijímam odôvodňovanie, že je to zložitá križovatka. Situácia na fotke je úplne jasná T križovatka s malou premávkou. Podobne na druhej strane. Na týchto dvoch dočasne zjednodušených križovatkách nechápem dôvod zapnutia semaforov. Ďalej žiadam o vysvetlenie, prečo pribúdajú semafory, ktoré nie sú zosynchronizované s ostatnými. Žiadam tiež o prepočty, koľko pohonných hmôt, bŕzd a času sa minie na všetkých nezosynchronizovaných semaforoch v Dúbravke.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

11464 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 899
Trend: Stúpajúci (+256)


19801 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 449
Trend: Stúpajúci (+28)


5390 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 201
Trend: Stúpajúci (+37)


viac »