Sprejerská reklama na Bienále v historickom centre mesta!

Staré Mesto, 21. november 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Mesto oficiálne bojuje proti sprejerstvu, pritom toleruje či dokonca podporuje sprejovanie verejných objektov reklamou?! Už tu nemáme dosť reklamného smogu, tak mesto povolilo posprejovať Most SNP reklamou na BID 2017 na Rybnom námestí? Požadujem okamžité vyčistenie steny mosta na náklady organizátora tohto nezmyslu.

Veľmi poškodené schodisko

Dúbravka, 21. november 2017
Zodpovednosť: MÚ Dúbravka
V riešení

Dobrý deň. Prosím bolo by možné opraviť schody na Repašského ulici pri parkovisku - druhé schodisko od Saratovskej ulice? Chodník je tam opravený, ale schodisko je vo veľmi zlom stave. Ďakujem. Jan Mlýnek

Priechod pre chodcov krizovatka J.Alexyho/ výjazd na diaľnicu D2

Dúbravka, 21. november 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

V Dubravke na krizovatke ulic Janka Alexyho a vyjazd na dialnicu D2 navrhujem osadit podla prilozeneho navrhu pri priechode pre chodcov dopravne znacky B12 (Zakaz vstupu chodcov), C16 (Iny prikaz - "Prejdite na druhu stranu") a zabradlie, ktore by chodcov nasmerovalo na priechod a znemoznilo by im prebiehat v zakrute cez vozovku. Rovnaku upravu by bolo vhodne zrealizovat aj v krizovatke Lamacska cesta a Janka Alexyho, kedze chodnik popri autobazare Todos dovedie chodcov popod dialnicu do krizovatky, kde mimo priechodu prebiehaju cez vozovku.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

5148 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 398
Trend: Stúpajúci (+239)


8616 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 182
Trend: Klesajúci (-11)


5557 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 213
Trend: Stúpajúci (+24)


viac »