Čierna stavba Jeséniová č. 52 (Koliba)

Nové Mesto, 18. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Žiadam Vás o preverenie stavebných prác a vykonanie stavebného dohľadu vo veci konania stavebníka MVDr. Mariana Bahnová v rozpore so stavebným povolením. Aj samotné stavebné povolenie zohľadňovalo pri svetlotechnickom posudku existujúce zatienenie nelegálne postaveného 4 metrového nepriehľadného oplotenia. Už na začiatku sa stavebník pokúsil o podvod, kde deklaroval stavbu, ktorá na pozemku vôbec nebola postavená a túto podvodnú skutočnosť sa snažil využiť aj pri žiadosti o vydanie stavebného povolenia s cieľom protizákonne rozšíriť objem stavebnej hmoty, ktorú plánoval umiestniť na pozemku. V stavebnom povolení má uvedené "Rekonštrukcia a nadstavba rodinného domu", avšak v skutočnosti sa jedná o bezbrehé zbúranie pôvodného domu a svojvoľné stavanie novostavby.

Vrak auta

Dúbravka, 18. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na Nemcikovej ulici je opustene vozidlo, nema platne STK, niektore casti auta su rozbite a tym padom nebezpecne pre okolie, navyse zabera parkovacie miesto.

Zlá údržba stromu spôsobuje vyschynanie

Rača, 17. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

strom bol viac krat orezavany a stale vyschyna viac a viac. Prosim o odbornu udrzbu a zasadenie novych sromov. kusok od tohto boli vyrezane uz 3 stromy v priebehu poslednych 3 rokov. chodnik pri zastavke Pekna cesta.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

6622 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 621
Trend: Stúpajúci (+180)


10295 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 213
Trend: Klesajúci (-99)


6147 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 286
Trend: Stúpajúci (+22)


viac »