Tbiliská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Rača, 19. január 2022
Zodpovednosť: Hlavné mesto SR Bratislava
V riešení

Dobry den prajem, prosim o zriadenie prechodu pre chodcov na krizovatke Tbiliska - Rustaveliho pri zdravotnom stredisku. Auta tam odbocuju v plnej rychlosti z oboch smerov a chodci su permanentne ohrozeni. Auta odstavene na chodnikoch blokuju vyhlad. Chodiatym smerom deti do skoly, pacienti do zdr.strediska. Verim ze sa to podari zriadit skor, ako sa stane nejake nestastie. Dakujem.

Uzbecká-betónová zábrana-chýbajúca

Podunajské Biskupice, 19. január 2022
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den, chceli by sme miestny urad poprosit ci by nemohol obnovit barieru proti autam. Pri Bille Kazanska pribudol ALZABOX a aby kurier vedel pohodlne dojst k ALZABOXu zmizli 2 gule ktore brania vjazdu vozidiel na travnik a krizom cez chodnik ktory vedie od skolky a usti pri lekarni. Uz sa nam viackrat stalo ze ideme a po dazdivom pocasi ked je teplejsie je rozjazdena trava na blato a to je na chodniku kde sme sa aj smykli teraz je to zamrznute ale vidno kde su vymole kade to auto 2-3x denne jazdi. Ci by nebolo mozne zabranit aby tie auta znecistovali chodnik kade chodia starsi ludia do BILLY a Lekarne a rodicia s detmi zo skolky. Ak im to robi taky problem teraz maju recyklacnu unimobunku kusok na parkovisku kde maju tym padom elektriku mozu to dat na jej bok a maju to na parkovisku

Zrínskeho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto, 19. január 2022
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pri hrobke grófa jJaszenáka e vysypaný hromada skál,na zelení. Skaly sú vysypaný bez označenia na národnej kultúrnej pamiatky na cintoríne Kozia brána tak, že objekt hrobky priamo poškodzujú. Myslí si riaditeľ MARIANUM, že si na cintorínoch môže robiť čo chce! Toto si nikto nikdy nedovolil, aby znesväcoval pietne miesta cintorínov a na národnej kultúrnej pamiatky si robil čokoľvek bez súhlasu krajského pamiatkového úradu Bratislava.

Karadžičova-zastávka MHD-poškodená

Staré Mesto, 19. január 2022
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Vylomené a celé špinavé plexisklo na zastávke - Malý trh "A".

Na pántoch-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Vajnory, 19. január 2022
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

2 azbestove skládky pri Vajnorskych rybnikoch. Plus lokalizacia


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

15042 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 799
Trend: Stúpajúci (+162)


26802 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 347
Trend: Klesajúci (-132)


4796 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 171
Trend: Stúpajúci (+55)


viac »