Zlikvidovaná značka v kríkoch pri podjazde pod železnicou do AT

Devín, 22. október 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dlhsiu dobu zlikvidovana dopravna znacka (tusim C 12 Cestička pre vyznačených užívateľov - chodcov a bicykle) lezi v krikoch nedaleko miesta povodneho osadenia pri ceste Devinske jazero pri podjazde pod zeleznicou do AT smerom k rieke Morave. Dosledkom je ze po ceste smerom k rieke chodia uz aj auta... Prosime o urychlenu napravu stavu.

Tankodrom na ceste od Plachého smerom na Devínsku Kobylu

Dúbravka, 22. október 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Poslednych X rokov sa tento tankodrom (diery na viacerych usekoch cez celu sirku vozovky) zjavne vobec neriesil a takto to tu potom aj vyzera. Poprosime o urychlene vyspravenie aspon najvacsich vytlkov, pokym este pocasie dovoli, a informaciu o dalsom plane opravy.

Opakované porušovanie VZN o stavebných prácach - Mamapapa (ITB)

Dúbravka, 22. október 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

"Dobry developer" ITB ma VZN o stavebnych pracach na haku. V sobotu prace zacinaju na stavbe Mamapapa pokojne okolo 7:00 a pokracuju aj dlho po 13tej hodine. V nedelu je to podobne - dnes (22.10.) ma zobudila cirkularka tesne po 8:00. Momentalne sa pracuje na stavbe vo velkom - buchot, pila, karbobruska... A toto vsetko sa deje cez vikendy takmer pravidelne. Kontaktovanie ITB viedlo len k odpovedi v zmysle "nepaci sa Vam, volajte mestsku policiu", pripadne uz na upozornenia ani neodpovedaju. Poprosim o dorazne upozornenie developera a zhotovitela (fa Konti).


Viac podnetov Nahlásiť podnet