Zrezaný strom Vyšehradská (Petržalka)

Petržalka, 22. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, z akého dôvodu bola zrezaná zdravá vŕba na pozemku materskej školy na Vyšehradskej 17 a kto vydal povolenie na jej výrub? Žiadam o náhradnú výsadbu stromov v rovnakej spoločenskej hodnote. Ďakujem

Absolútna neprehľadnosť križovatky

Podunajské Biskupice, 22. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

V križovatke ulíc Borekova-Kovová stoja odparkované vozidlá v križovatke a prekážajú vo výhlade. V tomto mieste denne dochádza ku kritickým situáciám, pretože vozidlo prichádzajúce po ulici Kovová ku križovatke nemá šancu vidieť prichádzajúce vozidlá po hlavnej ceste - Borekovej. Daný pozemok, na ktorom vozidlá parkujú nepatrí ku susediacemu rodinnému domu. Taktiež by som poukázal na neustále jazdenie vozidiel v protismere po Borekovej ulici.

Podnet na obnovenie električkových liniek MHD na zastávke SND

Staré Mesto, 21. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň chcem upozorniť na nevyužívanú MHD zastávku priamo v centre mesta na Hviezdoslavovom námestí vedľa historickej budovy SND. Takto ľudí nepresvedčíme aby prestúpili z áut keď budú musieť šlapať buď z Nám. Ľ Štúra alebo zo šafárikovho námestia pomaly. Takisto zo Šafárikovho námestia nechodí žiadna linka do Dúbravky jak idioty musia ľudia prestupovať na kamennom z Petržalky pritom kolaje sú. Bratislava potrebuje viac električiek. a viac zastávok zjednotených v centre lebo takto je ľudom jedno či šlapú od auta 10 min alebo zo zastávky to na tú MHD kašlú. V smere z Karlovky alebo Dúbravky sem nič nejde, vlastne odnikial myslím. Jediná záchrana je linka číslo 6 ale tá chodí veľmi málo.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

6883 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 698
Trend: Stúpajúci (+234)


10905 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 308
Trend: Klesajúci (-9)


6465 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 313
Trend: Klesajúci (-21)


viac »