Pieskovisko

Vrakuňa, 18. jún 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den prajem, v lesoparku sa nachadza pieskovisko pre deti, ktore ma tak ledva 5 cm vrstvu piesku. Deti rady stavaju z mokreho piesku, co tam nie je mozne :( nedalo by sa prosim to pieskovisko prehlbit a dosypat tam vyssiu vrstvu piesku? uz teraz tam trci spodna celtovina. Dakujeme.

Odpadky okolo Tesca pri Pokroku

Nové Mesto, 18. jún 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Takto to vyzera v nedelu v noci okolo Tesca. Toto je len jedna jeho strana. Z druhej je to podobne. Bolo by vhodne zaviazat Tesco, aby po skonceni predaja upratal okolie obchodu...

Cesta na Kamzík

Nové Mesto, 17. jún 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Váž. pán starosta Pre troma týždňami sme sa obrátili na kompetentných BA III. v súvislosti so stavom verejnej komunikácie Cesta na Kamzík (konkrétne spodná časť k Jasovskému radu). Nachádzajú sa tu dva veľké a nebezpečné výtlky, ktoré ohrozujú bezpečnosť a vznikli v dôsledku neustále tečúcej vody po povrchu komunikácie. Po dobu troch týždňov sa neudialo nič pre odstránenie tohto stavu a preto sa obraciame (obyvatelia BD CnK 5 a ostatní obyvatelia v lokalite) na Vás so žiadosťou o urýchlené riešenie. Zároveň dávame opätovne do Vašej pozornosti celkový stav Cesty na Kamzík - poriadok, stav komunikácie a neustále tečúcu povrchovú vodu. Tento stav vytvára nebezpečné situácie a celkový diskomfort pre všetkých obyvateľov. Vopred ďakujeme.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

6444 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 703
Trend: Stúpajúci (+321)


9822 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 221
Trend: Stúpajúci (+37)


5963 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 338
Trend: Stúpajúci (+148)


viac »