Hanulova-trávnatá plocha-nepokosená

Dúbravka, 17. január 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, trávnatá plocha medzi domami Hanulova 2 a Kudlákova 5 je plná lístia ešte od jesene - lístie na tejto ploche nebolo pohrabané a hnije. Tak isto je táto plocha plná odpadkov. Podobne priľahlá prístupová komunikácia je zanesená týmto lístim a ucpáva sa jediný kanál. Na túto plochu sa pravidelne zabúda či už pri kosení alebo lísti ako aj tento rok-sezónu! Prosíme o nápravu.

Švantnerova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Dúbravka, 15. január 2019
Zodpovednosť: MÚ Dúbravka
Vyriešený

Na zaciatku Švantnerovej ulice pri novinovom stanku su vrecia s odpadkami, roztrhane a odpad rozfukuje vietor.

Pod záhradami-cesta-výtlk

Dúbravka, 15. január 2019
Zodpovednosť: MÚ Dúbravka
V riešení

Dobrý deň, stačí ísť na uvedené miesto a hneď ten výtlk je viditelný. Viem že v zimnom období sa cesty neopravujú ale dočasne ten výtlk niečím zakryť by určite pomohlo. Je to v úrovni kanalizačného poklopu a jama sa stále zväčšuje, a kedže po strane parkujú vozidlá je obťiažne sa jame vyhnúť.


Viac podnetov Nahlásiť podnet