D2 výjazd z Dúbravky-vertikálna značka-poškodená

Dúbravka, 23. september 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

čo dodať? na jednej z najviac frekventovanej ceste kde chodia aj tisíce zahraničných áut a cudzincov - diaľnici D2 pri výjazde z Dúbravky na D2 je už niekoľko mesiacov značka ( viď obrázok) . To svedčí o tom že ten kto to má v agende a kompetencii si určite svedomite plní svoje povinnosti. Ak je to NDS- to je len dovŕšenie obrazu o nestavaní diaľnic, údržba diaľnic a značiek vidíme ako; ak Magistrát - dane sa pozvyšovali, počet pracovníkov na magistráte navýšili a výsledok- na Alexyho sa stojí od 6,30 do 9,30 hod ráno bez možnosti takmer pohybu... lebo riešenie situácie dopravy v Dúbravke je pre magistrát dlhodobo priorita - HANBA!

Janka Alexyho-chodník-chýbajúci

Dúbravka, 22. september 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

“Maminka, ja sa uz bojim chodit aj po chodniku, aby ma nezrazilo auto”, zahlasila mi prednedavnom stvorrocna dcera. Bohuzial ma pravdu - okolo vchodov Alexyho 5, 7 a 9 vedie chodnik (na mapke vyznaceny cervenou ciarou), ktory chodci povazuju za chodnik, naopak viaceri vodici (predovsetkym kurieri, ale nie len oni) za cestu. Jazdia tu casto neprimerane rychlo (odhadom aj cez 30km/h). Kvoli mnozstvu aut parkujucich pri vchodoch 7 a 9 je na tomto chodniku pomerne rusna premavka. Predovsetkym deti pri prechode z parkoviska k tymto vchodom nie je medzi zaparkovanymi autami vidiet, z coho moze velmi lahko nastat kolizna situacia. Riesenim by mohlo byt napr. osadenie v Nemecku casto pouzivanych tabuliek upozornujucich vodicov, ze maju ist rychlostou kroku, resp. ze sa nachadzaju na chodniku.

Homolova-lavička-poškodená

Dúbravka, 21. september 2020
Zodpovednosť: MÚ Dúbravka
V riešení

Dobry den, dnes na ihrisku vedla MS Cabanova sme zistili poskodenie lavicky vedla detskeho ihriska. Kedze su na nej klince, ulozili sme poskodenu lavicku pod klasicku lavicku..... Prosime o opravu dakujeme


Viac podnetov Nahlásiť podnet