Rušenie nočného kľudu v Parku SNP

Karlova Ves, 16. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Celemu kolektivu Miestneho uradu Karlova Ves, uz niekolko rokov bojujem ja osobne aj mnohi obyvatelia obytneho domu Pupavova 23-51 s problemom rusenia nocneho pokoja z altankov a ohnisk umiestnenych v Liscom udoli v casti Park SNP. Prakticky od marca do novembra som nuteny volat kazdy vecer policiu kvoli opitym bandam pustajucim si hudbu, kriciacim a popijajucim alkohol (proti VZN). Vsetko sa sustredi na ohniskach a altankoch. Tento problem som bez vysledku riesil s uz tromi garniturami osadenstva Miestneho uradu. Pokial sa altanky uplne neodstrania, problem bude trvat. Zvazujem iniciovat peticiu predsedov spolocenstiev vlastnikov bytov, nasledne, ked bude treba, aj samotnych obyvatelov (cca 600). Pripadne budem kandidovat na starostu a tie altanky dam zburat ako starosta na naklady mestskej casti.

Kosenie trávnika na Ul. J. Stanislava 6-8

Karlova Ves, 16. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den, pisem podnet na preverenie sluzby, ktora zabezpecuje kosenie travnika v Karlovej Vsi, konkretne plochu pod domom na Ulici Jana Stanislava 6-8, vzadu kde, je detske ihrisko. Od Juna/Jula 2018 som naratala minimalne uz sest vyjazdov koscov na roznych mechanizmoch, pricom si myslim, ze travnik uz nie je nutne tolkokrat kosit. Preco nemozu kosci prist jedenkrat za mesiac a naraz, ale nabehnu kazdy treti den? Znecistuju ovzdusie, robia hluk, ale hlavne nemaju vobec uz co kosit, doslova sa im prasi hlina od kosaciek. Aka firma vysle na danu plosku tolkokrat ludi a mechanizmy, ak sa v inych castiach Karlovej Vsi stazuju na nepokosene travnate plochy? Je to predplatene a su plateni od poctu hodin? Jedine tak, inak nevidim dovod kosit tolkokrat za mesiac. Menej niekedy znamena viac. Dakujem.

Suchý strom na ul. Nad lúčkami 45

Karlova Ves, 15. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Suchý strom - jeden sa nechytil.

Nevysypaný kôš a neporiadok pred Iuventou

Karlova Ves, 15. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pred budovou IUVENTA sú dlhodobo preplnené koše a kopí sa tam neporiadok, ktorý vietor potom rozfúka po celom parkovisku a okolitej zeleni.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

282 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 32
Trend: Stúpajúci (+15)


745 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 15
Trend: Stúpajúci (+6)


332 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 23
Trend: Stúpajúci (+3)


viac »