Prepadnutý chodník na Pribišovej 10

Karlova Ves, 20. máj 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na Pribišovej ulici 10, smerom ku kostolu, je prepadnutý chodník, po ktorom sa veľmi zle chodí s kočíkom.

Umiestnenie veľkokapacitného kontajnera na Kuklovskej

Karlova Ves, 17. máj 2018
Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves
V riešení

Podľa harmonogramu rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov mal byť v dňoch 17. 5. až 18. 5. 2018 pristavený kontajner na mieste "Kuklovská-parkovisko pod múrom". Napriek tomu, že na uvedenom mieste bol počas celého dňa priestor na umiestnenie kontajnera, tento bol umiestnený síce pod múrikom, ale pri číslach domov 9-33, čo je 600m od miesta, kde mal byť podľa rozpisu pristavený. Zdôrazňujem, že na mieste "Kuklovská 31-33-vnútroblok" bol pristavený kontajner 21.3.2018, a na mieste "Kuklovská - oproti č. 58" bol pristavený kontajner 17.4.2018. Pre budúcnosť je potrebné usmerniť ľudí zodpovedných za správne umiestnenie kontajnerov tak, aby obyvatelia jednej lokality nemali pristavený kontajner v priebehu troch mesiacov trikrát a iné lokality vôbec. Verím, že omyl sa nezopakuje.

Otvorená šachta na Ul. H. Meličkovej 21

Karlova Ves, 16. máj 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Uzavretý

Pri dome, ktorý spravujeme, vyrastla nová pripojka vody a vodomerná šachta - prepadol sa tam poklop a je to velmi nebezpečné. Kontaktujte, prosím, majitela tejto novej prípojky nech to opraví. Ulica Hany Meličkovej 21, juzna strana.

Neporiadok pod schodmi pri Karloveskej klubovni

Karlova Ves, 15. máj 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pod schodmi od parkoviska pri Kostole sv. Michala na Jurigovo námestie (pri Karloveskej klubovni) je dlhodobo neporiadok. O toto miesto sa očividne nik nestará - ani podnik Karloveská klubovňa, ani upratovacia služba Karlovej Vsi. Prosím, je možné tento úsek zaradiť do miest, kam bude pravidelne chodiť upratovacia služba? Často tam niekto niečo vyhodí alebo tam vietor nafúkava smeti a lístie. Vopred ďakujem.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

300 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 48
Trend: Stúpajúci (+38)


725 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 17
Trend: Stúpajúci (+3)


307 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 19
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »