Parkovanie na moste cez Karloveskú ulicu

Karlova Ves, 16. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Auta pravidelne parkuju na moste a nicia ho. Ziadam o osadenie stlpikov alebo inych pevnych zabran proti parkovaniu. Mestsku policiu som volal vela krat aj teraz, nepomohli, ziaden efekt.

Neporiadok pri podchode na Ul. Hany Meličkovej

Karlova Ves, 14. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Množstvo smetí a lístia v okolí podchodu. Neupratané asi 1 rok. Pravidelne sa to opakuje na chodníku v kríkoch okolo podchodu aj na zastávke MHD.

Problémy s autobusmi linky 32

Karlova Ves, 13. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Bude sa robit nieco s autobusom MHD cislo 32? V utorok, 12. marca, sa stala jedna porucha - podla dispecingu uz pri vyjazde z Kuklovskej a zalozny spoj sa posiela az z Hlavnej stanice. Dalsia porucha bola 20. februara 10:32 - autobus isiel prazdny s napisom porucha vozidla. Jednalo sa zrejme o ten isty autobus, zeleno-zlty. Vodici, co sa nevedia zaradit v pruhoch - vodic sa stale drzal v pruhu, kde sa radia aj vozidla z ulic Valasska a pri Habanskom mlyne (v pravom), pricom ostatne vozidla MHD isli v strednom. Inokedy zas vodic pusta na hlavnej ceste vsetko, co nepusti jeho - 29. septembra sme na krizovatke Prazska-Sancova a Sancova-Namestie Franza Liszta cakali viac ako 20 minut (podla vikendoveho intervalu, kedze nas predbehol nasledujuci spoj).

Značenie uzávierky ulíc na Dlhých dieloch

Karlova Ves, 13. marec 2019
Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta
Vyriešený

Zarážajúce, že povolenie na čiastočnú uzávierku Matejkovej ulice a Ulice Hany Meličkovej bolo vydané napriek tomu, že dopravné značenie na Operatívnej komisii ešte nebolo určené.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

216 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 27
Trend: Stúpajúci (+18)


841 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 19
Trend: Stúpajúci (+13)


480 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 29
Trend: Stúpajúci (+12)


viac »