Neporiadok pri podchode na Ul. Hany Meličkovej

Karlova Ves, 14. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Množstvo smetí a lístia v okolí podchodu. Neupratané asi 1 rok. Pravidelne sa to opakuje na chodníku v kríkoch okolo podchodu aj na zastávke MHD.

Problémové parkovanie na Púpavovej

Karlova Ves, 12. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den. Pisem sem, lebo na popularnej socialnej sieti mi najskor Karlova Ves slubila vyjadrenie, ale ked zistili, ze to nechcu/nevedia riesit, tak mi zablokovali profil a mazu moje prispevky. Vzdy sa vyjadrujem slusne, nie hanlivo, ale takuto reakciu som necakal. Dobry den. Chcel by som sa spytat, ci viete o situacii s parkovanim na Pupavovej ulici. Taketo parkovanie “na odtlacanie” je tu bezne, ale uz to presahuje vsetky hranice slusnosti. Po oboch stranach auta blokuju priecne stojace auta. A ano, aj dodavka na fotke vpravo vzadu stoji na odtlacanie. Ak chce clovek vyjst, bezne musi odtlacit tri auta a potom odtlaci auto napr. pred vjazd do garazi. Najhorsie to je v zime, ked nasnezi/namrzne a smyka sa. Nemozne odtlacat. Planujete to prosim nejako riesit? Dakujem vopred.

Opustená Honda na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves, 12. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pri objekte výmenníkovej stanice pri Majerníkovej 36/A dlhodobo stojí poškodené vozidlo zn. Honda Accord s EČV BA004FS, ktorému vyprší TK a EK 23. apríla 2019.

Čierna skládka na Iskerníkovej

Karlova Ves, 11. marec 2019
Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves
Zaslané samospráve

Skládka z časti stavebného odpadu (rámy okien...) a komunálneho odpadu - hlavne PET fľaše, pri chodníku smerujúcom k záhradkám. Pravdepodobne vynesený robotníkmi z RD-chaty nižšie postavenej, na ktorej je vidieť teraz lešenie - prerábka/stavba.


Viac podnetov Nahlásiť podnet