Pri Šajbách-Cesty a chodníky-iné

Rača, 21. august 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Chcem v prvom rade poďakovať, že po 100 rokoch sa opravuje cesta na ul. Pri Šajbách. Na druhej strane pridávam tento podnet na neuveriteľnú fušerinu akú odvádzajú na rekonštrukcii. Ešte 31.8.2018 som podával podnet, aby boli vyčistené kanálové vpuste na tejto ceste. Čuduj sa svete kanálové vpuste po rekonštrukcii úplne zmizli!!!! Ako dôkaz prikladám aj foto. Je toto normálne? A hlavne v zákrute, kde má cesta sklon smerom k chodníku nieje žiaden kanál. Už sa teším na tu sprchu po každom daždi. A okrem toho začali vyrezavať časť už položeného asfaltového koberca priamo v jazdnej dráhe kolies, čím sa narušila celistvosť povrchu a na spojnici začne onedlho cesta praskať a o pár rokov tu máme zase výtlky. Takéto diletantstvo sa môže stať ozaj iba na Slovensku.

Žarnovická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Rača, 21. august 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Chcem poprosiť Magistrát o bezodkladné začatie konania o odstránení vraku. Tento vrak sa premiestnil z Potočnej ulice (kde bolo tiež riešené ako vrak) priamo na vyťažené parkovisko na sídlisku. Len pred pár týždňami po ročnom čakaní ste dali odtiahnuť jeden z vrakov parkujúcich na tom istom mieste. Je až neuveriteľné, že znova tam niekto dotiahol túto kopu šrotu.

Knižkova cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Rača, 16. august 2019
Zodpovednosť: MÚ Rača
V riešení

dobrý den, takto vyzerá popolná ulica . Plánuje sa oprava ? po každej veľkej búrke je cesta viac a viac vymývana . Diery sú hlboké 10 cm. dakujem


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

465 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 48
Trend: Stúpajúci (+1)


1113 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 19
Trend: Bez zmeny


105 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-4)


viac »