Vyblednutá značka STOP

Rača, 07. december 2018
Zodpovednosť: MÚ Rača
Vyriešený

Chcem nahlásiť totálne vyblednutú značku STOP pri výjazde od tlačiarní a garáží na Kadnárovu ulicu. Takto dôležitá značka by mala byť jasne čitateľná.

Neporiadok po opilcoch v Krasňanoch

Rača, 29. november 2018
Zodpovednosť: MÚ Rača
Vyriešený

Pravidelne sa opakujúci neporiadok po alkoholikoch konzumujúcich svoj chlast na lavičke pri električkovej trati medzi domami Cyprichova 22 a 34. Pivné plechovice, poldecáky, nájdete tam všetko. O pár metrov ďalej je lavička aj s košom, ale to im je zjavne ďaleko. Každopádne toto miesto by mala polícia monitorovať častejšie a potrebné ho upratať.

Smeti v kríkoch Sadmelijská

Rača, 29. november 2018
Zodpovednosť: MÚ Rača
V riešení

Pri plote bývalých vinárskych závodov, konkrétne pri oboch bývalých zadných vjazdoch sú v kríkoch malé čierne skládky - plastové vedrá plné odpadu, matrac a iný odpad. V lete odpad nebolo vidno, teraz sa pekne ukázal. Potrebné tento odpad odstrániť.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

304 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 28
Trend: Klesajúci (-3)


925 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 29
Trend: Klesajúci (-11)


151 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Stúpajúci (+1)


viac »