Irkutská-Mestský mobiliár-iné

Rusovce, 09. február 2019
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Zaslané samospráve

Zdravim, predpokladam, ze cyklocesta z Irkutskej po BVS cestu patri pod MC Rusovce. Bohuzial ako cyklocesta vobec nie je udrziavana. Este aj teraz v zime je tam burina do 1.5 metra. V lete to zabera polchodnika. Ak si vezmeme, ze je to pre cyklo navstevnikov Rusoviec vstupna cesta, tak to sa Rusovce nevyznamenali. A cyklo navstevnici by asi mali byt preferovani pred navstevnikmi na autach, ktori parkuju kde ich napadne. Rovnakym neduhom je aj znehodnotena tabula pri razcesti k jazeram. Zadarmo to iste nebolo a aj keby sa to neopravilo, minimalne samotna tabula, ktora je tam uz stvrtroka pohodena, by sa mala uskladnit a na jar opravit. Kazde vsetky turisticke a dopravne znacky su v okoli Rusoviec znehodnotene vandalmi, mozno by stalo za to zamysliet sa nad fotopascami.

Balkánska-cesta-výtlk

Rusovce, 05. január 2019
Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta
V riešení

Dobry den, Dnes som sa - podobne ako dalsich par vodicov - stal obetou vytlku pred zastavkou "Kastiel Rusovce" v smere do Bratislavy. Odniesli si to obe prave gumy tak, ze to neurobi ani oprava defektu a gunmy su jednoducho na vyhodenie. Predmetny vytlk nebol nijako oznaceny, ci uz znackou nerovnost na vozovke, limitovanou rychlostou alebo inym vhodnym sposobom umoznujucim vodicom predist stretu s vytlkom. Podotykam, ze kvoli snehu/dazdu v spojeni s tmou vytlk nebol nijako identifikovatelny a pocas cakania na odtah takto dopadlo viacero vodicov (pre ilustraciu dokladam foto) Skoda zatial neznama, hadam to odnesu iba gumy. Tymto by som rad poprosil kompetentnych o zjednanie napravy. Peter

Dažďová voda

Rusovce, 28. október 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Vyriešený

Dažďová voda /ako aj roztápajúcim sa sneh/ z chodníka neodteka do odtokoveho zlabu a zabraňuje bezproblémovému vstupu do dvora rodinného domu alebo v prípade väčších zrážok tečie do dvora. Prosím, upraviť odtok dažďovej vody z chodníka.

Spadnutý strom

Rusovce, 30. september 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Vyriešený

padnuty strom na chodniku

Skladka odpadu okolo jazera v Rusovciach

Rusovce, 15. september 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Vyriešený

Okolo jazera v Rusovciach (Candell) je opat vela smeti, najma plechoviek od piva. Bolo by fajn ich odpratat predtym, nez ich vietor rozfuka do jazera. Super, ze ste vycistili aj dve skladky na "poloostrove" zo strany Rusoviec. Keby sa pracovnici na "poloostrove" pohli este o 4-5 krokov, tak by uvideli aj piatu skladku.

Z chodníka stojisko?

Rusovce, 15. august 2018
Zodpovednosť: MÚ Petržalka
V riešení

pan majitel rusovska cesta 36 si robi z chodnika kontajnerisko? kde mu to schvalili pri kolaudaciibudovy?

Riešenie dopravy (semafor a vjazd/výjazd z TERNA)

Rusovce, 27. júl 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Neriešený

Chcel by som sa spytat Miestneho uradu a Starostu, ako chcu riesit ranne a poobedne kolony z/do Rusoviec. Semafor, ktory je pri Poste a vjazd/vyjazd z parkoviska TERNA by sa patrilo vyriesit. Kruhovy objazd pri krizovatke z Jaroviec by mozno troska pomohol. Ake su plany (realne plany, nie neuskutocnitelne vizie) s dopravou v Rusovciach? Ak sa prida ZOna Sever a sa cela zastavia, tak doprava sa pohne smerom dozadu. Nikde nevidim snahu riesit lokalne problemy.

Skládky na jazere Rusovce

Rusovce, 25. júl 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
V riešení

Okolo jazera Rusovce sa nachadza viacero skladok odpadu. Bolo by ho dobre odpratat predtym, nez sa to rozfuka do jazera. Je pravda, ze by tam ten odpad ludia nemali nechavat. No aspon ho davaju na jedno miesto.

Neupravená zeleň vyčnievajúca na cyklotrasu

Rusovce, 21. júl 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
V riešení

Kríky vytŕčajú na cyklotrasu, obmedzujú cyklistov.

Začínajúca skládka

Rusovce, 04. júl 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Vyriešený

V Rusovskom parku začína vznikať nelegálna skládka pri nevyčistenom koši.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

21 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


41 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


26 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »