Irkutská-strom-plánovaný výrub

Rusovce, 01. august 2019
Zodpovednosť: Iné
V riešení

Rad by som upozornil na planovany vyrub stromov v smere od obce Rusovce na Rusovske jazero popri lesnom chodniku. Jedna sa o stvrty stupen ochrany a zaroven uzemie Natura 2000. Je tento vyrub naozaj nutny?

Balkánska-Verejné služby-upchatá kanalizácia a žľab

Rusovce, 15. jún 2019
Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta
V riešení

Zodpovedný: MAGISTRÁT Prosím o vyčistenie odtokového žľabu a dažďovej kanalizácie pri chodníku medzi Balkánskou a Irkutskou. Chodník priľahlý ku komunikácii v správe hl. mesta. Info pred admina: lokalizácia na mape nepoužiteľná, po presune bodu na miesto podnetu to prehodí nesprávnu ulicu.

Balkánska-cesta-znečistená

Rusovce, 13. jún 2019
Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta
Neriešený

Zodpovedný: MAGISTRÁT Prosím o odstránenie nánosov nečistôt z krajníc - reprofiláciu - na ceste č. 2 Balkánska od vjazdu do intravilánu Rusoviec až po Irkutskú - niekoľkoročný problém. Ručných pracovníkov, čo to tam postrašia a nahrubo zhrnú trošku okraje ako minule, tam ani neposielajte, takú amatérsku robotu radšej nerobte. Potrebné strojovo odstrániť nánosy a strojovo pozametať. Z vozovky neodteká voda, dochádza k podmáčaniu a plošným rozpadom AB krytu. Roky neriešite tieto problémy, stále výhovorky, že nie sú peniaze, ale dodnes mi nikto neodpovedal, keď som sa pýtal, koľko na to potrebujete! Pozn. pre admina - po kliknutí presne na miesto problému to prehodí ulicu na Irkutskú, čo nie je pravda.

Vývojová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Rusovce, 12. jún 2019
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
V riešení

Pred skolou..Travnaty pas ci parkovisko?

Trajánova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Rusovce, 13. máj 2019
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Vyriešený

Neuveritelne, takato skladka na chodniku od Svebskejk jazeru.

Gerulatská-cyklotrasa-poškodená

Rusovce, 29. apríl 2019
Zodpovednosť: Iné
Neriešený

Na viacerých miestach je táto časť cyklotrasy v takomto stave a o jazde automobilov čo tam premávajú ani nehovorím...

Balkánska-Mestský mobiliár-iné

Rusovce, 18. apríl 2019
Zodpovednosť: Iné
Neriešený

Myslím, že roky chátrajúci park v Rusovciach za kaštieľom si zaslúži mať samostatný podnet na OPS. Okrem neudržovaných stromov a zelene tam chátra a rozpadáva sa aj altánok. Prosím štát, aby s tým konečne niečo urobil. Je to hanba ako svet.

Balkánska-zábradlie-poškodené

Rusovce, 18. apríl 2019
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
V riešení

Myslím, že roky chátrajúci park v Rusovciach za kaštieľom si zaslúži mať samostatný podnet na OPS. Okrem neudržovaných stromov a zelene tam chátrajú a rozpadávajú sa aj mosty. Prosím štát, aby s tým konečne niečo urobil. Je to hanba ako svet.

Balkánska-stavby a budovy-zlý stav budovy

Rusovce, 18. apríl 2019
Zodpovednosť: Iné
Neriešený

Myslím, že roky chátrajúci kaštieľ v Rusovciach si zaslúži mať samostatný podnet na OPS. Prosím štát, aby s tým konečne niečo urobil. Je to hanba ako svet.

Rusovská cesta-parkovanie-problémové

Rusovce, 12. apríl 2019
Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta
Neriešený

Auta parkujuce na vodorovnej dopr. znacke V13 - Šikmé rovnobežné čiary. Napriek tomu, ze do takto oznaceneho priestoru sa nesmie vchadzat a nesmie do neho presahovat ani len naklad, tak sa dlhodobo zneuziva ako parkovisko. Na jednej z fotiek je vidno, ako dokonca jedno auto zasahuje do jazdneho pruhu, co nie je nic vynimocne. Podstata problemu je, ze sa porusuju dopravne predpisy a je ohrozena bezpecnost cest. premavky, kedze parkujuce vozidla brania vyhladu na cestu pri pripajani sa na Balkansku ul., resp. stoja priamo v jazdnom pruhu. Danu situaciu policajti nielenze ignoruju, ale aj sami parkuju v danom priestore. Oznacenie je kazdopadne slabo viditelne, preto by bolo vhodne ho obnovit, aby si vsetci vodici uvedomili, ze je tam zakazene co i len vchadzat.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

28 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


42 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


31 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »