Začínajúca skládka

Rusovce, 04. júl 2018
Zodpovednosť: MÚ Rusovce
Vyriešený

V Rusovskom parku začína vznikať nelegálna skládka pri nevyčistenom koši.

Chybné umiestnenie značiek MPR medzi Petržalkou a Rusovcami

Rusovce, 14. apríl 2018
Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta
V riešení

V smere od Petrzalky do Rusoviec za odbockou na Jarovce sa nachadza nasledujuca postupnost znaciek upravujucich max. povolenu rychlost: 80=>koniec vsetkych zakazov(B39)=>70=>50=>krizovatka na buducu stavbu D4=>koniec vsetkych zakazov(B39). Uz prva znacka B39, ktora zrusila platnost 80tky, znamena ze sa za nou smie pokracovat max 50kmh, preto su vsetky dalsie znacky umiestnene absolutne zbytocne. Problemom je vsak hlavne posledna znacka B39, po ktorej sa vodici mylne domnievaju ze mozu pokracovat 80tkou (tak ako volakedy) a hlavne vyzera ze spravca komunikacie ju tam umiestnil, aby dosiahol presne to iste, co ale samozrejme nie je mozne. Toto chaoticke znacenie bude v platnosti niekolko rokov, no aspon namiesto poslednej znacky B39, by mala byt osadena 80tka.


Viac podnetov Nahlásiť podnet