Čadečka-kôš-preplnený

17. január 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zasa a stále sa stretávam na preplnené smetné nádoby na separovaný odpad-plasty. Nemám pocit že by sa niečo zlepšilo či už na Okružnej 104 kde sú nevysipané smetné nádoby alebo v Čadečke. Aj keď sa snažím odpratať sneh za každým čo napadne ale smetné auto na separovaný odpad vidieť v meste je ako stretnúť "Kolombovú ženu."

Májová-chodník-neodhrnutý

15. január 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Odstraňovanie snehu v zimnom období sa osobitne vykonáva na ceste (autá) a chodníkoch. Zásadne sa to deje tak, že na očistený chodník, ktorý čistí malý pluhový mechanizmus, následne pluh, ktorý čistí cestnú komunikáciu veľkou rýchlosťou, nahrnie sneh nie ku kraju komunikácie, ale naplno na očistený chodník. Náklady na čistenie chodníka pre chodcov považujem za úplne vyhodené peniaze, pokiaľ sa nedohodne medzi obidvoma stranami spôsob, aby k tomu nedochádzalo ( nižšia rýchlosť pluhov ). Prosím o vyrozumenie ako to bude riešené. Ďakujem.

Slovanská cesta-osvetlenie-nefunkčné

05. január 2021
Zodpovednosť: Čadca
Neriešený

Od 15.12.2020 osvetlenie nefunkčné. Podchod pod dialnicou D3, Drahošanka u Ševca. Nahlásené Mestskému podniku Cadca, aj na Mestský úrad Cadca dňa 21.12.2020.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

133 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+1)


79 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-2)


80 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-5)


viac »