Separovanie

02. júl 2018
Zodpovednosť: Červený Kláštor
Vyriešený

Dobrý deň. Rada by som sa spýtala, či sa v obci nachádzajú zberné kontajnery na separovaný odpad a akým spôsobom obec nabáda občanov k separovaniu. Ďakujem


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

0 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


5 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »