Obrancov mieru-kôš-poškodený

15. apríl 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Vyriešený

Tu môžeme vidieť, poškodené dno smetiaku, ak sa dá, tak by bola vhodná už výmena za nový,nakoľko uvedený smetiak bol už niekoľko krát opravovaný a material je už preslabený a hrdzavý. Ďalším dôvodom prederavenia môže byť aj to, že do tohto smetiaku je vysypávaný obsah koša na psie exkrementy, ktoré niesú ku dnu smetiaku priateľské. Tento smetiak je najbližšie k tomu na psie exkrementy a aj keď je to v súlade v súlade so Zákonom o odpadoch hádzať exkrementy do komunálu, malo by sa to riešiť rozumnejšie a s ohľadom na obyvateľov, ktorí sú nútený následný smrad trpieť, najmä v letných mesiacoch. A rovno vravím, že tieto informácie mám overené, takže akýkoľvek PR (Public Relation) komentár, že to tak nieje, je zbytočný, ale určite padne. Za skoré vyriešenie vopred ďakujem.

Gumárenská-kôš-poškodený

25. február 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Vyriešený

Poškodené dno smetiaku, ak sa dá, tak by bola vhodná už výmena za nový,nakoľko uvedený smetiak bol už niekoľko krát opravovaný a material je už preslabený a hrdzavý. Za skoré vyriešenie vopred ďakujem.

Netečia teplá voda

08. október 2018
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Vyriešený

Dobrý deň,už určitý čas sa stáva že medzi 18 -21 hodinou nejde tepla voda. Keďže máme malé deti v tejto dobe sa majú kúpat .chceli by sme vedieť dôvod. Či nestíha čerpadlo alebo... Viacerí ľudia sa na to sťažujú. ďakujem


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

11 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


24 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »