Komenského-detské ihrisko-potrebná údržba

04. október 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
V riešení

Dobrý večer, na detskom ihrisku na komenského je poškodená smykala žltá, schodíky cez ktoré majú deti ísť na ňu. Vytrcaju z nej hrdzavé klince! Bolo by dobre spraviť údržbu nielen na tejto smykalke ale aj na ďalších ktoré sú tam.

Komenského-detské ihrisko-poškodené

04. október 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Neriešený

Dobrý deň, už nejaký čas je zničená jedna preliezkach (žltá smykala) schodíky na ňu chýbajú a vytrcaju hrdzavé klince, trebalo by ju opraviť a pozrieť preistotu aj ostatné preliezky, aby sa deťom nič nestalo.

Ľudovíta Štúra-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

27. september 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Uzavretý

Dobrý deň, Navrhoval by som na ulici Ľudovíta Štúra (časť pred Základnou školou) doplniť dopravné značenie tak, aby sa najmä v exponovanom čase/časoch napr. ráno od 7:00 do 8:00 zjednosmernila doprava a znížila max rýchlosť v tomto úseku (15-20km/h), nakoľko tam ráno vznikajú nebezpečné situácie pri príchode detí do školy. Momentálne nie je každý rovnako disciplinovaný a snaží sa autom dostať späť k hlavnej ceste proti autám prichádzajúcim od hlavnej cesty, alebo dočasne stojacim autám rodičov, ktorý svoje najmenšie deti odprevádzajú k dverám školy. Ďakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet