Obrancov mieru-kôš-poškodený

15. apríl 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Vyriešený

Tu môžeme vidieť, poškodené dno smetiaku, ak sa dá, tak by bola vhodná už výmena za nový,nakoľko uvedený smetiak bol už niekoľko krát opravovaný a material je už preslabený a hrdzavý. Ďalším dôvodom prederavenia môže byť aj to, že do tohto smetiaku je vysypávaný obsah koša na psie exkrementy, ktoré niesú ku dnu smetiaku priateľské. Tento smetiak je najbližšie k tomu na psie exkrementy a aj keď je to v súlade v súlade so Zákonom o odpadoch hádzať exkrementy do komunálu, malo by sa to riešiť rozumnejšie a s ohľadom na obyvateľov, ktorí sú nútený následný smrad trpieť, najmä v letných mesiacoch. A rovno vravím, že tieto informácie mám overené, takže akýkoľvek PR (Public Relation) komentár, že to tak nieje, je zbytočný, ale určite padne. Za skoré vyriešenie vopred ďakujem.

Gumárenská-kôš-poškodený

25. február 2019
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Vyriešený

Poškodené dno smetiaku, ak sa dá, tak by bola vhodná už výmena za nový,nakoľko uvedený smetiak bol už niekoľko krát opravovaný a material je už preslabený a hrdzavý. Za skoré vyriešenie vopred ďakujem.

Netečia teplá voda

08. október 2018
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
Vyriešený

Dobrý deň,už určitý čas sa stáva že medzi 18 -21 hodinou nejde tepla voda. Keďže máme malé deti v tejto dobe sa majú kúpat .chceli by sme vedieť dôvod. Či nestíha čerpadlo alebo... Viacerí ľudia sa na to sťažujú. ďakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet