Náprava v informovanosti občanov

21. november 2017
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
V riešení

Pani starostka, viete dobre, že niektorý nemohúci či zaneprázdnený občania so záujmom o dianie v obci sa nemôžu osobne zúčastňovať verejných zasadnutí OZ a sú odrezaný od informácii o živote v našej obci. Ja musím vždy dlho vyčkávať, kým zabezpečíte prepis zápisu zo zasadnutí OZ na zverejnenie internetom na stránke. Prosím, pamätajte aj na naše potreby a zariaďte, aby boli zápisnice na obecnom webe ako sa patrí. Ďakujem.

Nezabrzdená smetná nádoba

30. október 2017
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
V riešení

Dňa 29.10.2017 som si všimol, že na ulici Gumárenská cestovala pod náporom vetra smetná nádoba po ceste, ohrozovala cestnú premávku a autá ju museli obchádzať. Zjednal som nápravu, a pri tom som zistil, že smetná nádoba nebola zabrzdená a to spôsobilo túto nepríjemnosť. Môj predpoklad je ten, že pracovníci čo smeti odvážajú "zabudli" zabrzdiť smetiak, keď ho vracali naspať. Ako vieme tomuto do budúcnosti predísť ?

Separovaný odpad

12. október 2017
Zodpovednosť: Dolné Vestenice
V riešení

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či by bolo možné na Gumárenskej ulici vedľa bytovky č.331doplniť kontajnery na kovové a na viacvrstvové obaly,teda červený a oranžový kontajner vrátane vybetónovania platne pod nimi.


Viac podnetov Nahlásiť podnet