Výtlky na Ligetskej ul.

26. september 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Chceme požiadať p. starostu , je tu možnosť kam mame podať podnet, aby sa snažil čo najskôr nám zariadiť, aby sa prístupová cesta dala do normálneho stavu 21.st.,keďže už sme v EÚ, bez toho, aby TV musela reportáž o podmienkach prístupu peších chodcov, áut do domov ľudí tadiaľ prechádzajúcich. Štrk po zime je stále na moste, voda neodteka po dažďoch, Ligetska ul. po výstavbe, ale 3m mosta sa už nemohla urobiť.. možno keď príde TV sa,, ľady pohnú ". možno by stačilo dať príkaz kompetentným na úrade, aby dali vyčistiť ujazdený štrk, aby voda odtekala do potoka. zatiaľ. Žijú nablízku dôchodcovia, zaslúžili by si, aby sanitka, autá prešli bez problémov domom, na svoje záhrady hore... Nie je všetko centrum, my sme tiež obyv. mesta. Prosím, posurte to, ide zima.

Konáre na MC

22. september 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na MC od panelaku ku betonke smer Zakladna skola je uz dva mesiace takato kopa odpilenych konarov. Zamestnanci ktori hrabali a odpratavali pokosenu travu mali auto zaparkovane pri tejto kope ale nezobrali ani jeden konar pricom auto mali poloprazdne radsej odisli. Dakujem za vyriesenie a odpratanie.

Workoutove ihrisko

14. september 2018
Zodpovednosť: Handlová
Vyriešený

Takze postavilo sa nove work-outove ihrisko na Partizanskej. Ocividne nezvladnutelny projekt, alebo postavene, len na oko. Riesil projektant, alebo niekto zaklad ihriska? Trava a na tom hodena guma (ci aky je to material..)? Chapem, ze idu volby a treba robit co najviac, ale ked sa uz robi, tak nech sa to urobi dokladne. Som zvedavy, ako to bude vyzerat o rok, ci dva. Trosku rozumu pri budovani. Nazdar


Viac podnetov Nahlásiť podnet