Československej armády-stavby a budovy-prekračovanie limitov hluku

17. máj 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zdravím,problém spočíva v neustálych vibráciách prenášajúcich sa 24/7 do bytových priestorov činžáku od obchodu Jednota.Navrhovali sme postupné vypnutie zdrojov hluku z obchodu,aby sa zistil konkrétny zdroj šírenia vibrácií do bytu(vonkajšie ako kompresor/klímové boxy,vnútorné ako mraziaky/stropné klímové vrtule),k pochopeniu zámeru nedošlo.Po 2mesiacoch podávania podnetov na pobočku,sa zmohli prísť ukľudniť vonkajší kompresor,ktorý už nieraz strpčoval život svojim hlukom. Ďalším krokom bolo vraj doinštalovanie gumových silentblokov na niektorý z vonkajších klímových boxov,nič sa nezmenilo,neustále sa dá pozorovať tvorenie trhlin v stene medzi izbami a o VPLYVE NA ĽUDSKÝ ORGANIZMUS sa nejdem ani rozpisovať.Z pohľadu zákazníka je v obchode,v porovnaní s inými v meste,priam citeľný hluk.

Námestie baníkov-Verejný poriadok-iné

15. máj 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dnes sa mi dostal do ruk novy vydavany casopis o Handlovej - Handlovsky hlas. Neviem co je v nom pisane viac, o kolko je lacnejsi, alebo drahsi, preco sa muselo pristupit k zmene vydavatela. Takze by som poprosil kompetentnych aby dali informaciu o tejto zmene. Kolko nas stal casopis ktory vychadzal ako mesacnik, kolko bolo vytlackov , v akej cene to bolo mesacne a taktiez by ma zaujimalo kolko stoji a kolko vytlackov sa bude tlacit po novom a co bude mesto stat roznasanie do domacnosti. Dakujem.

Ligetská-Verejné služby-iné

14. máj 2019
Zodpovednosť: Handlová
Zaslané samospráve

Od existencie Mestského cintorína na začiatku točka na vodu úroveň 19st. Vyberať poplatky za služby pri platení prenájmu. hrobového miesta na 10 r. dopredu vedia prenajímateia, niečo zveľaďovať je asi problém. Idete nabrať vodu, umyt ruky, strieka to na vás, že ste mokrý, čo vlastne sa zmenilo novým prenajimatelom okrem zvyšovania poplatkov? Vzadu špinavá voda zo 100r banských huntov, kde starý človek nemá silu udržať krhlu co si musí nosiť sebou. Otrasná úroveň, nech sa pozrú na iné mestá, dediny ako to tam vyzerá,nech aj zveladuju, nie len inkasuju. Nečakám výhovorky ako sa nedá, ale zmenu


Viac podnetov Nahlásiť podnet