Sachty

14. august 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dokedy sa budeme pozerat na tieto sachty pri byvalom gymnaziu je taky problem to dat do pôvodneho stavu,ci cakate ze sa nieco stane?A tiez by ma zaujmala ta prekazka na ceste asi 300 m od šiacht oproti jasliam,uz to tam obchadzame par mesiacov....to nemozete spravit najprv jednu vec a zacat neskor druhu?Tak to tu potom aj vypada a som zvedava na odpoved ci ma tak prekvapi ,ako to bolo v prispevku ohladne Heckovej ulici...

Zapáchajúca voda z verejného vodovodu Okružná ulica

11. august 2017
Zodpovednosť: Handlová
Vyriešený

Dobrý deň, píšem o probléme na Okružnej ulici, ktorý pretrváva už dlhšiu dobu. Voda, ktorá nám tečie z vodovodu už dlhší čas zapácha a má zmenenú chuť. Žiadame vás o pomoc s nápravou tejto situácie, nakoľko stav už trvá dlhšie, jedná sa o dom súpisné číslo 1872 a tiež domy na konci okružnej ulice hore kde je večierka. Údajne tu končí potrubie a môze to byť zanesené. To je neoficiálna rada od vodárov. Rozbor vody sme si dali urobiť pred nejakým časom a vo vode sa nachádzali fekálne baktérie, vtedy urobili dezinfekciu vody a chvílu bol pokoj, momentálne sa voda vôbec nedá piť. Ďakujem.

Nepriechodná ulička

09. august 2017
Zodpovednosť: Handlová
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcela by som požiadať o vyriešenie problému, ktorý sa nachádza v prvej uličke od Cintorínskej ulice na ulicu Školskú prevažne pod schodmi. Udržiavanie chodníku by mali mať na starosti obyvatelia priľahlých domov, ale nakoľko to v uličke vyzerá pomaly ako v džungli, tak je evidentné, že sa oň nestarajú. Nehovoriac o tom, že ide prevažne o žihľavu a o tom, že keď naprší, tak sa na rastlinách šmýka a je tam teda riziko pádu. Za skoré vyriešenie problému ďakujem.


Viac podnetov Nahlásiť podnet