Rekonštrukcia plavárne

11. november 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Je už verejným tajomstvom v Handlovej ako pri rekonštrukcii krytej plavárne a letného kúpaliska prebieha rekonštrukcia plynovej kotolne, preto sa chcem spýtať: Ako mesto kontroluje uvedenú rekonštrukciu plynovej kotolne? Zároveň sa chcem spýtať, prečo zdrojom tepla pre krytú plaváreň a kúpalisko nie je geotermálny vrt prostredníctvom tepelného čerpadla? Samozrejme plynová kotolňa by zostala ako záložny zdroj tepla.

Skládka

10. november 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den. Chcel by som sa opytat, ci vytvorena skladka za telocvicnou zakladnej skoly Mierove namestie smerom ku garazam je oficialne povolena mestom ako docasna sklada, alebo si tam len ludia z prilahlich zahradok z toho urobili svojvolne skladku roznych konarov, travy, listia a plastovych vriec.

Otravný reflektor.

05. november 2018
Zodpovednosť: Handlová
Vyriešený

Dobrý deň , reflektor, ktorý si nainštalovali na železnici, nám v bytovke na Železničiarskej robí "radosť" a každú noc nám v pravidelných 20 - 40 sekundových intervaloch vyblikáva v noci do okien. Chlapec už nemôže spávať, svetlo sa odráža od stien. Tu nejde o to, že nám niekto poradí žalúzie. Zasahujú do nášho súkromia. Žiadame, aby daný reflektor otočili iným smerom a neobťažovali ľudí. Alebo to máme chápať ako pridaný bonus k nájomnému? Cítime sa ako v pracovnom tábore, kde dávali na ľudí pozor...


Viac podnetov Nahlásiť podnet