Zodpovednosť za ihriská, pieskoviská, starý mobiliár

10. máj 2017
Zodpovednosť: Handlová
V riešení

Dobrý deň, chcem sa spýtať ktorý referent na MsÚ má aktuálne v náplni práce riešenie bezpečnosti detských ihrísk, pieskovísk, starého (ešte socialistického) mobiliáru, myslím kontroly, revízie a údržbu prípadne ostránenie ? Ďakujem.

Levandulove zahony

09. máj 2017
Zodpovednosť: Handlová
Vyriešený

Prosim kedy sa odvezu poopilovane konare ktore lezia na zahonoch levandule ktora je uz aj tak znacne znicena po pilcikoch.Dakujem

Organizácia dopravy na ulici kpt. Nálepku

06. máj 2017
Zodpovednosť: Handlová
Vyriešený

Rozhodnutie zmeniť organizáciu dopravy na ulici kpt. Nálepku považujem za neekologické, drahé a len čiastočne účinné. Vďaka niekoľkým obyvateľom ulice, ktorí neoprávnene zaberajú verejné priestranstvo na parkovanie svojich motorových vozidiel, budú vodiči prinútení jazdiť po okruhu, v lokalite, kde si to dopravná situácia v súčasnosti nevyžaduje. Stačí z cesty odstrániť autá porušujúce § 23 zákona 8/2009 Z.z. o cestnej premávke. Som presvedčený, že Policajný zbor a Mestská polícia Handlová dokáže existujúci problém okamžite a zadarmo vyriešiť. Ani jednosmerná premávka na ulici bez chodníkov totiž nezabráni kolíziám s chodcami, ak na ulici budú naďalej zaparkované vozidlá.


Viac podnetov Nahlásiť podnet