Nábrežie Andreja Hinku-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

12. marec 2019
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Zimovisko bezdomovcov pod mostom... Okrem neskutočného bordelu všetkého druhu si tam robia aj ohne a stačí sa spýtať hasičov koľko majú výjazdov ku Váhu. Asi je nereálne aby ich MsP odtiaľ vytlačila, ale niečo s tým treba robiť. Je to tam nehygienické a nebezpečné. Minule sa tam jeden bezdomovec prechádzal s nožom v ruke...

Priemyselná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

12. marec 2019
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Celý trávnatý pás od mosta až po kruhový objazd pri priemyselnom praku je PLNÝ odpadkov, ktoré tám hádžu "ľudia" idúci z Tesca. Sú to rôzne sociálne typy, ako aj robotníci z priemyselného parku. Treba si pripraviť aspoň dva veľkoobjemové kontajnery. A bolo by žiadúce umiestniť tam aspoň 5 smetných košov, ako aj pozdĺž celej Priemyslenej ulice. Ďakujem.

Osloboditeľov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

12. marec 2019
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Všade v okolí večieky/potravín sa združuje tlupa alkoholikov a povaľačov a je tam neustále neskutočný neporiadok (fľaše, plechovky, obaly...) - nikde nie je žiadny smetný kôš (aj keď by smeti mohli hádzať do koša pri potravinách kde si to kúpili). Nerobím si ilúzie, že bezdomovci a alkoholici použijú smetný kôš, ale je to tam neúnosné.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

59 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 9
Trend: Stúpajúci (+9)


354 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-9)


60 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Stúpajúci (+5)


viac »