Nečistený chodník

25. apríl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na križovatke ulíc A.Felcána a Hviezdoslavova je silno znečistený už od zimy chodník. Ako je vidieť na foto, na chodníku sa nachádza rozdrvená stavebná suť , ktorú pri silnejšom vetre rozfukuje po okolí . bolo by prosím vyčisiť tento chodník a celé okolie tejto križovatky ? Táto oblasť nebola za posledný rok čistená ani raz a tak aj vyzerá.

Neefektívne maľovanie čiar

25. apríl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na ulici A. Felcána prebiehala obnova vodorovného značenia. Toto značenie sa však maľovalo aj cez hnijúce lístie a blato , ktoré je tam ešte od jesene. -To naozaj nieje toto mesto schopné vykonať už ani základné čistenie komunikácie pred maľovaním čiar? -Považuje mesto toto maľovanie čiar za naozaj efektívne minutie peňazí z nášho spoločného rozpočtu ? -Kto je zodpovední za toto neefiktívne minutie peňazí ? Kto podpísal zákazku? -Po vyčistení ulice , časť tohto značenia zmizne. Kedy bude prebiehať čistenie ulíc na novej Štvrti ?

Reklama na dopravnom zariadení

24. apríl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, zas a opäť je umiestnená reklama na dopravnom zariadení . Táto reklama je umiestnená v tesnej blízskosti prechodu, a môže obmedziť výhľad vodiča na chodník v okolí prechodu. Tiež nieje tak dávno keď ste si žiadali o právne stanovisko , z ktorého je jasné že reklama na dopravnom zariadení sa nesmie umiestňovať . /https://www.odkazprestarostu.sk/hlohovec/podnety/35621/reklamy-2/ Prečo vedenie mesta stále povoľuje umiestňovanie reklamy na dopravné zariadenia?


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

59 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 13
Trend: Stúpajúci (+9)


192 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Klesajúci (-1)


69 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »