Neprijemny zapach z kanalizacie

18. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na ulici Tovarenská hľavne pri dome č.12 sa už dlhší čas z kanalizácie šíri nepríjemný zápach, nepomohlo ani zmena počasia (nižšie teploty). Zápach sa šíri aj do priľahlého domu a je veľmi nepríjemný a neznesiteľný. Zápach je cítiť už od leta, mysleli sme si že je to dôvodom vyšších teplôt no zápach stále pretrváva. Prosím o prečistenie kanalizácie, prípadne revíznu kontrolu nakoľko nevieme kedy naposledy bola na tejto ulici. Ďakujem

Nástraha na chodníku

18. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na ulici Zábranie, na dome číslo 18 je nainštalovaná takáto pasca na chodcov. Zrejme ju tam nainštloval majiteľ domu. Po tomto chodníku chodia často deti aj na korčuliach, kolobežkách a na bicykli. Taktiež ide zima a chodníky budú klzké.

Nekontrolovateľné šírenie reklamných plácht

17. október 2018
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Dobrý deň. Pri železničnom priecestí pribudlo za posledných pár dní niekoľko nových reklamných plácht. Pribudla jedna a za pár dní ich tam bolo daľších 5. Je toto legálne len tak vešať hoc-kde takúto reklamu? Rovnako tak je reklamami ovešaný aj dom pri žel. priecestí na križovatke ulíc Zábranie a M.R.Štefánika (autoservis). Bolo by dobré preveriť legálnosť týchto reklám. Ďakujem.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

62 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 15
Trend: Stúpajúci (+9)


331 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 10
Trend: Stúpajúci (+7)


56 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »