Rušenie nočného kľudu na Svätopeterskej ulici č 13.

09. január 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Žiadam o vyriešenie večne štekajuceho psa z autoservisu na Svätopeterskej ulici č 13. Vo veľmi veľkej blízkosti bytoviek. Každodenné nočné štekanie psa tu už privádza človeka do šialenstva. Pracujúci človek sa po takejto noci cíti úžasné. Možno poviete že sú tu sociálne byty a môžme byť rád že máme kde bývať, ale taktiež sme ľudia. Po niekoľkých sťažnosti ktoré tu rôzny ľudia dávali sa nikdy nič neviriešilo. Preto žiadam Vás o riešenie problému s nočným šialenstvom týkajúceho sa psa v autocentre. Nikto nieje povinní počúvať štekot každú každučku noc. Za kladné vybavenie ďakujem.

Zničený smetny kos pri Dome Kultúry.

27. december 2016
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Aj napriek vianočným sviatkom vandalizmus nepoľavuje.V tomto prípade ide o lokalitu pri Dome Kultúry. Osobne nechapem prečo mesto stale neuvažuje o kúpe kvalitnejších antivandal smetných nádob. Keďže tento problém stále pretrváva. Ďakujem.

Diera pri kan. vpuste

14. december 2016
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Na ulici Radlinského je prepadnutá časť vozovky okolo kanalizačného vpustu. Poprosil by som o kontrolu a možnú nápravu. Vzhľadom na ročné obdobie predpokladám opravu až v jarných mesiacoch, preto by som kvôli bezpečnosti poprosil prepadlisko označiť .


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

49 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-2)


166 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Klesajúci (-2)


82 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-2)


viac »