Poškodená lampa

12. jún 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň. Na Nábreží A. Hlinku je poškodená lampa, ktorá má polámaný bet. základ a hýbe sa. Keďže u nás lampy nemajú čísla, tak sa ťažko konkretizuje (pri parku na Dilongovej).

Nezmyselný zákaz prechádzania

11. jún 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na ulici Osloboditeľov je umiestnený zákaz prechádzania, ktorý ruší blízka T-križovatka po 23 metroch. Úmysel bol určite dobrý, ale pred domov parkujú 99% času jedno až dve vozidlá, takže ich treba v smere do obce obchádzať a dostať sa tak do protismeru, tesne pred zákrutou. Denne tam vznikajú kolízne situácie a je pre mňa záhadou, prečo sa tam ešte nikto fatálne nerozbil. Autá v opačnom pruhu zákrutu "režú" v protismere, takže tam fakt nezostáva žiadne miesto. Situáciu by tam riešil zákaz zastavenia obojsmerne a dennodenné kontrolovanie. Viem, že obyvatelia toho domu nemajú dvor kde by mohli parkovať, ale to by nemalo byť prekážkou, hlavne ak to spôsobuje kolízne situácie 100x za deň. Po ul. Osloboditeľov sa obchádza kolóna pred mostom... Situácia je veľmi podobná na takmer celej ulici.

Zvýšenie počtu kontajnerov na plasty - ul. M.Bela

08. jún 2018
Zodpovednosť: Hlohovec
V riešení

Dobrý deň. Dal by sa prosím zvýšiť počet kontajnerov na plasty. Konkrétne toto foto je zo stojiska kontajnerov na ul. M.Bela 12 smerom k Terase. Tento stav sa pravidelne opakuje a plastovy neporiadok sa potom šíri aj mimo stojiska.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

81 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 21
Trend: Stúpajúci (+11)


309 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 10
Trend: Klesajúci (-4)


19 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 9
Trend: Stúpajúci (+9)


viac »