Bratislavská-parkovanie-problémové

10. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcem upozorniť na opakované parkovanie auta na fotografii na zakázanom mieste. Pritom na mieste, kde sa donedávna bežne parkovalo, má auto, ktoré tam zastaví, ihneď papuču (viď foto), ale tento mercedes stojí na zakázanom mieste opakovane niekoľko hodín a ešte som mu papuču nevidel. A určite sa teda nedá hovoriť, že by tam stál výnimočne, ani sa mi nezdá, že by šlo o auto dopravnej obsluhy či mestskej polície. Myslím si, že zákon platí pre všetkých rovnako. Ďakujem

Kpt.Nálepku-cesta-poškodená dlažba

08. december 2019
Zodpovednosť: Holíč
V riešení

Na ulici kpt. Nálepku 12 je nebezpečne prepadnutý asfalt pri poklope kanálu.

Staničná-Verejné služby-iné

06. december 2019
Zodpovednosť: Holíč
Vyriešený

dobrý deň,komplet zničená izolácia a dokola neskutočný bordel.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

24 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 15
Trend: Stúpajúci (+6)


1 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »