Ružová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

17. júl 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zdravím poukazujem na preplnený kontajner na plasty ktorý nemá vrchné veko prečo nie sú dva aby to bolo OK? Je to taký problém?

Ružová-Verejné služby-iné

15. júl 2019
Zodpovednosť: Ivanka pri Dunaji
V riešení

Nový kontajner na šatstvo bráni prehľadnosti križovatky pre vodičov. Odporúčam umiestniť ďalej na Ružovú k smetným nádobam na deparovaný odpad. Na terajšom mieste je nebezpečný pre chodcov ktorých nevidno pre vodičov idúcich po Ružovej smer bytovky. Dnes mi tam vošiel cyklista a včera chodci ktorých zbadáte na poslednú chvíľu aj pri rýchlosti 5km/hod

Nám. padlých hrdinov-znečisťovanie-pôdy

02. júl 2019
Zodpovednosť: Ivanka pri Dunaji
Vyriešený

Opäť sa tu na "štvrtkových" trhoch objavil nešvár trhovníkov "parkovať" na verejnej zeleni a to priamo v parku, kde bola niekedy tráva, teraz len vyjazdené koľaje. Treba aby poverený pracovník OÚ IpD upozornil týchto neporiadnych trhovníkov na porušovanie VZN o verejnej zeleni a za opakované porušenie VZN nepovolil takýmto trhovníkom účasť na "štvrtkových" trhoch.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

15 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 10
Trend: Stúpajúci (+7)


33 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Stúpajúci (+1)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »