Veterná-trávnatá plocha-nepokosená

13. jún 2019
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Nepokosene okolie cyklochodnika Ivanka-Cierna Voda/Vajnory. Od mosta Cierna Voda/Vajnory smer Jur je pokoseny. Dakujem.

Nám. sv. Rozálie-Zeleň a životné prostredie-iné

06. jún 2019
Zodpovednosť: Ivanka pri Dunaji
Vyriešený

Niekoľko rokov trvajúci problém na trávniku pri hojdačkách. Rozbahnený a zapáchajúci trávnik, kde velmi často skončí vždy nejaké dieťa alebo rodič. Buď tečie závlaha alebo je potrebné v danom mieste vymeniť zeminu. Myslím si že firma ktorá je za tento stav zodpovedná, ako aj za údržbu by to po toľkých rokoch mala už dávno sama riešiť.

Hviezdoslavova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

02. jún 2019
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Pri jazere v Ivanke je neporiadok, vsade smeti. Chybaju tu smetne kose. Cely priestor pri bufete je mimoriadne zanedbany, ihrisko znicene, nepokosene. Takyto pekny prirodny areal by si zasluzil upravu a najma udrziavanie. Slusna a nerozbita cesta, cyklochodnik, ihrisko, lavicky a smetne kose by uplne stacili. Poslednych 10 rokov ziadna investicia. Smutne😞ako si obec nevazi krasne jazero a ludi, ktori sem chodia.


Viac podnetov Nahlásiť podnet