Červená Armáda-strom-zlomený konár

30. apríl 2021
Zodpovednosť: Jablonica
Vyriešený

Dobrý deň, chcem upozorniť na nebezpečenstvo ktoré číha na prechádzke parkom priamo nad chodníkom a tiež mimo neho. Je to minimálne 10 suchých už odlomených haluzí , ktoré volne visia na stromoch. Posielam pre ilustráciu iba jednu , vzhľadom na maximálnu veľkosť foto. Je otázka času kedy spadnú a na koho. ďakujem

Svätojánska-chýbajúci obecný rozhlas

25. apríl 2021
Zodpovednosť: Jablonica
V riešení

Na ulici Svätojanska - cisla popisne 140,141 neexistuje obecny rozhlas, z najblizsieho obecneho rozhlasu nie je hlasenie pocut.

Červená Armáda-parkovanie-problémové

14. február 2021
Zodpovednosť: Jablonica
Vyriešený

Na ulici Červenej Armády č. domu 291, ktoré nemá na dome číslo, vyhľadané až v navigácii, večne a drzo stojí na chodníku, pozdĺžne parkovanie mu nič nehovorí a je to problém dlhodobý a pri dome býva vrakovisko aut ktoré parkujú drzo na chodníku a neberú ohľad na chodcov ktorý musia cez chodník na cestu, hlavne ak je šmykľavo.. Pri zvonení a búchaní pri tomto dome sa nikto neozval ani neotvoril.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


11 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »