Neprechodné chodníky Lesná ul.

05. júl 2018
Zodpovednosť: Komárno
V riešení

Chodník z Hríbovej ulice na Lesnú ulicu až po podjazd železnice bol zriadený v 90-rokoch minulého storočia ako dočasný z cestných panelov z iniciatívy občanov. Pri oprave vodovodného potrubia na Lesnej ulici odstránili panel, čím vznikla diera a teraz po daždi vzniká na mieste opravy "jazero" viď obr; Podobný prípad nastáva po daždi na konci panelového chodníku na ceste pri garážach pod železničným valom, kde vzniká vodná plocha viď obr; tieto prekážky stŕpčujú život občanov mesta lokality Letecké pole, ktorí túto cestu - chodník využívajú. Táto komunikácia nie je udržiavaná, jednoducho neexistuje. Riešenie vidím po výkope obnoviť pôvodný stav a chodník preložiť podľa návrhu na priložených fotografiách. Len jedno z možných riešení.

Nebezpečná odkrytá nádrž

04. júl 2018
Zodpovednosť: Komárno
V riešení

Neďaleko panelovej plochy sa v tráve nachádza nádrž so 4 odkrytými hlbokymi otvormi. Otvory su dosť veľké na to, aby do nich padlo dieťa alebo pes (bržne sa tu prechádzajú psíčkari). Otvory treba zakryť alebo nádrž oplotiť.

Vymývanie domiešovačov

04. júl 2018
Zodpovednosť: Komárno
V riešení

Dobry den prajem, Gutte s.r.o Kolárovo sústavne čistí/vymýva svoje domiešovače na betón hned vedla svojho pozemku do vetrolamu a na druhej strane vetrolamu je urodne pole. Ich vyroba betónu sa nachadza cca 1km za Kolárovom na smer Komoča Prosim Vas preverte toto vymyvanie domiešovačov dakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet