Výtlky na Dvorskej ulici

21. jún 2017
Zodpovednosť: Komárno
V riešení

Dobrý deň, tieto výtlky sa nachádzajú podľž ulice cca.50 m, veľmi sú hľboké.

Umiestnenie dopravnej značky

21. jún 2017
Zodpovednosť: Komárno
V riešení

Dobrý deň, touto cestou sa Vás chcem spýtať, prečo sa posunula dopravná značka zákaz vjazdu všetkým motorovým vozidlám hore až k mostu ? Na rybárskych schôdzach už viac krát padla odpoveď, že za to môže vedenie mesta. Predtým sme my rybári aspoň mohli ísť dole na dolné parkovisko, nehovoriac o tom že platíme za Rybársky lístok ročne 7 Eur !!!

Výtlky - Ulica stavbárov

20. jún 2017
Zodpovednosť: Komárno
V riešení

Na ulici Stavbárov sa nachádzajú výtlky, jeden z nich je už od jesene označený a pripravený na vysprávku, no nič ďalej. Zabudlo sa??


Viac podnetov Nahlásiť podnet