Opátska-poškodená zastávka MHD

Krásna, 07. júl 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý večer chcela by som nahlásiť poškodenú autobusovú zastávku. zastávka Krásna nad Hornádom smer mesto

Štrková-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Krásna, 07. júl 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, týmto žiadame osadenie dopravného zrkadla na križovatku ulíc Na pažiti a Štrková. V tejto križovatke v minulosti takéto zrkadlo bolo, niekto ho poškodil a nové už nebolo namontované. Uvedená križovatka je pomerne rušná, nakoľko tvorí spojovaciu komunikáciu medzi „staršou“ časťou našej obce a „novšou“ časťou (ulice Tatarkova, na Močidlách, A.Dubčeka atď). Niektorí vodiči, najmä „cudzí“ si niekedy neuvedomujú, že vchádzajú do križovatky, prípadne nepoznajú pravidlá správania sa v križovatke bez dopravného značenia. Takto tam často vznikajú kolízne situácie. Okrem toho sú cesty v okolí križovatky využívané aj cyklistami idúcimi k Hornádu a cyklotrasám. Taktiež prosíme o opravu poškodenej značky. Ďakujeme

Na močidlách-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Krásna, 02. júl 2020
Zodpovednosť: MsÚ Košice Krásna
Vyriešený

Prajem pekný deň, dnes pri vychadzke si niekto pomýlil okolie Hornádu so skladkou. Poprosím využiť aj zábery z fotopasce. Ďakujem.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

26 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Stúpajúci (+7)


55 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 14
Trend: Stúpajúci (+1)


9 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


viac »