Nevhodné osadenie obrubníkov/nízka vrstva asfaltu

Krásna, 14. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň p. Starosta. Zaujíma ma, ako budete riešiť problém, na ktorý som upozornil aj developera, no nedostal som žiadnu odpoveď.Ide o ulicu Tokajská, kde pred pár dňami dali "finálnu" vrstvu asfaltu.Podľa mojich skromných vedomostí, by sa cesta mala robiť v cca 7cm vrstve, no chlapci čo kládli asfalt povedali, že dostali príkaz na 4cm,tak dávajú 4cm. Zamestnanec developera sa vyjadril, že "oni vedia, ako to majú robiť" a aj preto sa teraz ja ani susedia nevieme bezpečne dostať na svoj pozemok autami. Nielen, že klasické obrubníky dali na ležato (na šikmo) a nezainvestovali do nábehových, ale keďže asfalt je nízko, vzniká tento popisovaný problém.Chodník je tiež zle vyspádovaný.Takže sa pýtam: ako sa k tomu postavíte pán starosta a komu mám posielať faktúry zo servisu za poškodené časti?

Nefunkčné osvetlenie na celej ulici Pri Hornáde cca od 13.9.2028

Krásna, 17. september 2018
Zodpovednosť: MsÚ Košice Krásna
Vyriešený

Na celej ulici pri Hornáde nefunguje verejné osvetlenie cca od 13.9.2018

Hlučnosť nákladných áut

Krásna, 05. september 2018
Zodpovednosť: Košice
Vyriešený

Neznesiteľná hlučnosť nákladných áut pri prejazde. V lete nie je možné mať otvorené okná... Katastrofa... Dá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet