Koškovce-opustená stavba a neporiadok

24. január 2021
Zodpovednosť: Koškovce
Neriešený

Táto stavba a neporiadok pri Laborci za areálom družstva, po ceste od bývalej pošty napravo, je v poriadku? A ako sa bude riešiť neporiadok a odpadky, ktorých je stále viac a viac, pri vodopádoch a tiež na mieste, kde sa má vyvážať len tráva či konáre? Milí spoluobčania, hanba nám.

Koškovce-Verejný poriadok-iné

16. január 2021
Zodpovednosť: Koškovce
Vyriešený

Dobrý deň, rád by som sa opýtal ako obec rieši problém, "človeka bez domova". Sú to už roky čo sa tento problem obce týka. Hlavne v tomto chladnom období, či sa mu dostáva nejaká pomoc. Ak sa o neho nepostará rodina, mohla by sa aspoň čiastočne obec.

Koškovce- osvetlenie – nevhodné

18. január 2019
Zodpovednosť: Koškovce
Vyriešený

Rušivé svetlo Dobrý deň. Týmto Vás žiadam o totálne vypnutie svetla na stĺpe, ktoré svieti oproti bytom v bytovom dome č.170. Dôvodom tejto žiadosti je, že svetlo osvetľuje východnú časť bytového domu,kde sú v niektorých bytoch orientované spálne.Svetlo je rušivé a nevhodne umiestnené, dopadá na plochu, ktorá v noci nemusí byť osvetlená, pretože sa nejedná o exponovanú časť obce. Narušuje prirodzený stav nočného prostredia a zväčšuje nepohodu spánku aj napriek zatiahnutým žalúziam. Preto Vás žiadam o čo najskoršie odstránenie problému. S pozdravom Gavura Jozef


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

0 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


4 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »