Chybný názov kostola na smerovej tabuli

25. január 2018
Zodpovednosť: Levoča
V riešení

Prvá "smerová" tabuľa pred zjazdom z D1 do Levoče uvádza správne názvy kostolov, avšak potom na tej veľkej kruhovej križovatke sa nachádzajú 3 "smerové" tabule, kde je uvedený nesprávny názov kostola v Levoči. V Levoči sa nenachádza Kostol Nanebovzatia Panny Márie ale Kostol Navštívenia Panny Márie.

Retardér na ul. Štúrovej

23. január 2018
Zodpovednosť: Levoča
Neriešený

Týmto žiadam o zriadenie ďalšieho retardéru na ul. Štúrovej v Levoči v zúženej časti medzi domami č.p. 3, 4, 35 a 36, nakoľko v uvedenej časti ulice vodiči jazdia neprimerane vysokou rýchlosťou, nakoľko chcú prejsť zúžený úsek čo najrýchlejšie, aby nemuseli dávať prednosť protiidúcim vozidlám a aby neboli nútený sa riskantne vyhýbať, čo ma za následok ohrozovanie chodcov ak aj obyvateľov ulice. Požadovaný retardér by znemožnil prechádzať uvedený úsek vysokou rýchlosťou a donútil by vodičov spomaliť.

Ihrisko Žihadielko

10. január 2018
Zodpovednosť: Levoča
Vyriešený

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by nebolo možné aby na Facebook-u poprípade na Instagrame na stránkach mesta Levoče bolo postom každý deň pripomínané, aby ľudia hlasovali. Nebude vás to nič stáť a môžeme získať krásne ihrisko pre deti ZADARMO. Iné mestá ktoré doteraz vyhrali, mali urobenú obrovskú kampaň. Celé mesto sa dalo dokopy a nakoniec aj vyhrali. V niektorých mestách kde chceli naozaj vyhrať to dokonca hlásili v rozhlase. Dať každý deň post na FB je naozaj nič a môžeme mat konečne pekné ihrisko pre deti, keďže na Prameni je to ihrisku v rozpade a potom máme len jedno na sídlisku západ a uznajte že na také mesto je to strašne málo. Dúfam ze tento rok aj z vasej strany bude iniciatíva , aby sme pre deti v našom meste podotýkam ZADARMO niečo získali.


Viac podnetov Nahlásiť podnet