Štúrova - kolízne miesto

09. apríl 2018
Zodpovednosť: Levoča
Zaslané samospráve

Vodiči nerešpektujú novo osadenú dopravnu značku "Zákaz státia" pred zúžením na ulici Štúrova, ktorá bola osadená po rekonštrukcii ulice a je osadená i v súvislosti s dopravnou značkou "Prednosť pred protiidúcimi vozidlami". V zúženom mieste je "záliv", tak aby vozidlá prichádzajúce zo smeru "Pri strelnici" mohli dať prednosť vozdilám prichádzajúcim zo smeru "Poliklinika". Z dôvodu nerešpektovania značky Zákaz státia , dochádza ku kolíznym situáciám, nakoľko zúžená vzdialenosť je takto predĺžená o ďalších viac ako 10m a tým pádom ohrozenie i chodcov a ničenie nových chodníkov nakoľko sa autá vyhýbajú na nich. V lokalite sa pohybujú často i nevidiaci. Prosím o riešenie v kooperácii s Mestskou políciou a o zvýšený dohľad v tomto mieste, kým si vodičí zvyknú, že to značnie má svoj význam.

Neopravená rozkopávka chodníka

08. apríl 2018
Zodpovednosť: Levoča
V riešení

Chcel by som len pripomenúť že po generálne oprave vodovodného potrubia v jeseni 2017 stále nie je chodník v pôvodnom stabe.

Sklo v parku

23. marec 2018
Zodpovednosť: Levoča
Vyriešený

Pocas prechadzky v nasom tzv . "Ciganskom parku" som nasla rozbite sklo a kedze tam chodia na prechadzky rodiny s detmi a taktiez zvierata tak je to velmi nebezpecne a hrozi zranenie. Dufam ze sa to cim.skor odprace aby nedoslo k nejakemu nestastiu dakujem.


Viac podnetov Nahlásiť podnet