Prístup k domom

19. jún 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Už je to nehorázne. Okolo domov sa nedá prechádzať a nehovoriac o tom že prístup k domom je ťažký. Dennodenne chodím k rodičom na návštevu aj s malými deťmi a len trpne, aby nás nezabralo auto. Uz bola spisana aj petícia kde obyvatelia Novoveskej cesty žiadali o chodník...no nič sa s tým nerobilo. Keď idem po dedinách tak skoro všade majú kolo domov spravené chodníky. Tak do kedy to bude takto? Kým tam nepríde niekto o život? Či to treba posunúť vyššie????

Rozpadajúci sa múr okolo nádob na odpad

13. jún 2018
Zodpovednosť: Levoča
Zaslané samospráve

Chcem upozorniť na rozpadajúci sa múr okolo nádob na komunálby odpad na ulici M.R. Štefánika (pred blokmi achát a beryl). Múr má do značnej miery narušenú statiku a naķoľko je postavený na briežku, je otázne do kedy vydrží stáť. Pred bytovkou sa hráva veľa malých detí, pre to by bolo vhodné aby sa daný problém riešil a nedošlo k nejakénu nešťastiu.

Výstavba chodníka

11. jún 2018
Zodpovednosť: Levoča
Zaslané samospráve

Na veľmi frekventovanej Novoveskej ceste bola prisľúbený výstavba chodníka po ukončení výstavby diaľnice no do dnes sa tak nestalo. Rodinne domy stoja po pravej strane cesty na Sp.Novú Ves a chodník ktorý je v dezolátnom stave sa nachádza po ľavej strane cesty. Došlo tu aj k dopravným nehodám a žiaľ aj k smrteľnej. Pre nas obyvateľov na tejto ulici je prechod od domov na protilahly chodník je veľký problém pre množstvo motorových vozidiel jazdiaci v oboch smeroch na Sp.Novú Ves.Tento problém sa este zhorší po otvorení prevádzky v novej firme pri priemyselnom parku.Vyžaduje sa tu aj úprava vodných rigolov popri ceste o ktoré sa prestali cestári starať .


Viac podnetov Nahlásiť podnet