Lúčna-betónová zábrana (biskupský klobúk)-chýbajúca

02. august 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den. Chcem sa spytat, ci sa neplanuju osadit nejake demontovatelne zabrany pri vstupe do Aleje Jana Pavla pod Marianskou horou? Dnes 2.8. po omsi si to totiz nejaka rodina zmatkov namierila ciernym SUVckom (myslim, ze to bol Ford Ranger) so SN znackou po pesej zone dole a vsetci sa im museli uhybat. Cas okolo 15:30. Nestihol som to odfotit. Mozno mestska policia z nejakej kamery si to bude mat moznost pozriet. Dakujem.

Jána Francisciho-diviak v blízkosti obytnej zóny

01. august 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Vo večerných hodinách sa tu pohybuje diviak. Je to v blízkosti bytoviek a miesta, kde chodia občania venčiť psy. Diviaka sme tu videli počas tohoto týždňa asi tri krát. Je to nebezpečné, pretože sa tu často pohybujú deti aj mládež.

Mäsiarska-problémové parkovanie na chodníku

31. júl 2020
Zodpovednosť: Levoča
V riešení

Opäť otázka na vedenie našej MsP.. Ako je možné že toto je možné? Ako ma prejsť človek po chodníku ak je tam auto postavené? A nieje to ze prvy krat.. Takto denne parkuju auta cel deň.. Mestská polícia prečo nejde konečne do ulic a nerobi to za čo je platená? Ak ja som raz platený za isty druh práce a nevykonávam ju tak som zbytočný.. Nemyslite? A ak naši príslušníci mestskej polície sa boja ist do ulic a sankcionovať ľudí aj napriek tomu, že by to boli ich známy tak bolo by fajn odísť a nechat tú prácu ľuďom, ktorý sa neboja.. Nemyslite?


Viac podnetov Nahlásiť podnet