Zdravotnícka-osvetlenie-poškodené stĺpy

15. november 2019
Zodpovednosť: Liptovský Hrádok
V riešení

Pri Hrádockom arboréte sa nachádza poškodené verejné osvetlenie.

Nižné fabriky-krík-neostrihaný

04. september 2019
Zodpovednosť: Liptovský Hrádok
Vyriešený

Dobry den, chcem sa opytat, ci nie je mozne odstranit kriky z neprehladnej krizovatky na Nizne fabriky. Cestou od zeleznice smerom hore na cestu c.18 musia dat vodici prednost autam iducim od sidliska ,,Vahostav,,.Krizovatka je celkovo zle riesena co sa tyka hlavnej cesty + po pravej strane je zarastena krikmi co brani rozhladu.Je to dlhodoby problem a myslim, ze hovorim za vsetkych, ktori tuto cest.komunikaciu vyuzivaju. dakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet