F. Malovaného-zviera-túlavé

07. december 2023
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Po Juhu sa už niekoľko dní (možno týždeň) potuluje tento psík. Neviete komu patrí? Nevypadá byť nebezpečný, iba opustený.

Veľkomoravská-parkovanie-problémové

06. december 2023
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Vodič odstavil auto tak, že sa medzi nich nedalo jazdiť, iba na malom aute. Okrem toho stojí na trávniku s kvetmi. Ak príde sanitka alebo hasiči, neprejdú. Toto auto často vidíme takto.

Kláštorné námestie-cesta-neodhrnutá

06. december 2023
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

chcel by som sa opytat,preco sa nevykonava zimna udrzba v meste.chodniky samy lad,cesty neuhrnute,neposypane.alebo si niekto naozaj mysli,ze pri minus 8 stupnoch staci chodniky posypat solou??pri tej teplote sol uz neucinkuje.neviem ,kto to tam riadi,skor neriadi,ale urcite nema na tom mieste co robit.hroza. ps :dufam,ze ako mestska policia "aktivne" riesi parkovanie na chodnikoch,bude teraz tiez aktivne riesit chodcov na cestach.

Ferdiša Kostku-parkovanie-problémové

06. december 2023
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

stale nieje vyriešená pravidelná kontrola parkovania na miestach pre rodičov vo vyhradenom čase. ( pritom tam staci dat kameru zo strany škôlky za par eur pripojenú na dispečing aby bol dôkazový material) pri telefonáte na mestskú políciu pan s dispečingu odmietol poslat hliadku s odôvodnením ze su vsetci na prechodoch. odbil ma ze mam volat štátnu políciu.... pokial viem štátna policia je na riesenie nudzovych/tiesnovych situacii a nie parkovania. moj dojem s tohoto celého je ze v riadení polície niekto zlyháva. preco na prechodoch niesu ľudia ktorý vykonávajú verejnoprospešné práce ale policajt? preco ak su tie prechody take problemove nieje tam osadený semafor s časovačom ako dlhodobé riedenie s jednorazovým nákladom a nie každodenné naklady na ľudí (policajtoch) a zároveň obmedzovať ich dostupnosť na bežné ukony?


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

410 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 49
Trend: Stúpajúci (+29)


2027 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 47
Trend: Stúpajúci (+26)


38 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


viac »