Hlboká-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

28. január 2023
Zodpovednosť: Malacky
V riešení

Dobrý deň, je v poriadku ak rómska osada ci už v lete alebo teraz cez víkendy vyhrávajú aj po nočom kľude dost hlasno?hudbu počuť od Pisnikov po Padzelek/ Kupalisko,aj do Zamockeho parku. Častejšie kontrola mestskej polície by bola pre pokoj občanov vítaná. Ďakujem. Na situáciu chcem len upozorniť:(

Malé námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

25. január 2023
Zodpovednosť: Malacky
V riešení

Dobry den. Mesto avizovalo zvoz Vianocnych stromcekov, na Malom Námestí je dodnes neodvezeny. podla rozpisu sa tu uz Tekos nechysta. dnes je posledny datum, aj to na inych uliciach.

Mierové námestie-lavička-poškodená

24. január 2023
Zodpovednosť: Malacky
Vyriešený

Rozbitá lavica pri bare P. Prosím opraviť. Majiteľ baru musi na lavičku dávať pozor, s najväčšou pravdepodobnosťou ju rozbili opití návštevníci baru. Ďakujem.

Pezinská-reklama-vizuálny smog

21. január 2023
Zodpovednosť: Malacky
V riešení


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

316 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 33
Trend: Stúpajúci (+18)


1759 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 23
Trend: Stúpajúci (+9)


38 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »