Jarná údržba na Malom Námestí

23. marec 2017
Zodpovednosť: Malacky
V riešení

Dobrý deň, na celom Malom Námestí je potrebná jarná údržba: - odstránenie kamienkov z chodníkov po zime - ostrihanie všetkých kríkov a vyčistenie od lístia, plastov, papierov, sáčkov z predošlých rokov pod nimi - vyčistenie chodníkov od špakov a špiny - veľmi zanesené a niektoré upchaté odtoky na dažďovú vodu - vyčistenie od odpadu a zostrihanie buriny na kontajnerových stojiskách Prajem pekný deň.

Prepadávajúca sa cesta

22. marec 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcem sa spýtať kompetentných načo sa čaká s niektorými výtlkmi na cestách v Malackách. Záhorácka ulica smerom k F. Kostku je výtlkmi posiata no teraz mám na mysli konkrétne jeden na úrovni Záhorackej 37. Výtlk tam je už minimálne rok no keď sa začal zväčšovať a začala sa prepadávať cesta, tak sa to vyriešilo tým že sa tam dalo dopravné značenie smerová doska. Chcem sa spýtať, keď tam vznikne niekomu škoda alebo keď sa cesta prepadne úplne kto a ako prevezme zodpovednosť. Do kedy treba čakať na opravu aspoň jedného kritického výtlku?

Kamienky na chodníkoch v celom meste

21. marec 2017
Zodpovednosť: Malacky
V riešení

Dobrý deň, začala jar a rada by som sa opýtala, kedy mesto začne zametať chodníky od zimného posypu. Centrum a hlavné chodníky - 1. mája, Zámocký park, chodníky popri železničnej trati, Záhorácka, Duklianských hrdinov.... sú pokryté vrstvou kamenného zimného posypu, po ktorom sa nedá chodiť a ničia sa topánky! Alebo očakávate ešte bohatú snehovú nadielku? Ďakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet