Jilemnického-vertikálna značka-poškodená

16. január 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

nefunkčný merač rýchlosti na Jilemnického ul.

J.Mazúra-osvetlenie-nefunkčné

08. december 2019
Zodpovednosť: Martin
Vyriešený

Uz dva dni tma ako v rohu !

Jilemnického-cesta-rozbitá (väčší úsek)

02. december 2019
Zodpovednosť: Martin
Uzavretý

Poškodený kruhový objazd s poškodeným dopravným značením v mestkej časti Košúty. Kedy kompetentný zacnu riešiť aj tento problém. Su ukážkové kruhové objazdy a tento nerobi pekný dojem.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

76 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-6)


162 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Klesajúci (-2)


72 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »