Gogoľova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

21. október 2021
Zodpovednosť: Martin
V riešení

Chybajuce osvetlenie na celej ulici Gogoľova 2,4,6,8. Svetlo je iba mimo chodnika, ktore ciastocne osvetluje len parkovisko. Chodnik je absolutne neosvetleny, nevidno si riadne pod nohy. Ist rano do prace alebo vecer domov je katastrofa. Pre zenu to taktiez musi byt neprijemne - bat sa kto na nu z tmy "vyskoci" pri ceste z/do vchodu...Prosim o riesenie. Dakujem

Kozmonautov-cesta-rozbitá (väčší úsek)

20. október 2021
Zodpovednosť: Martin
V riešení

Na ulici Kozmonautov (28, 29, 30, 31, 32, 35) po rekonštrukcii rozvodov zostali rozkopané cesty ktoré nie sú vôbec označené. Absolútne ničím ani len výstražnou páskou. Ostré hrany vysoké v rozbitých častiach sú cca 10 cm. Môže ľahko dojsť k zraneniu, úrazu, poškodeniu vozidla, nebezpečnej kolízie a pádu cyklistu.

Námestie Svetozára Hurbana Vajanského-stavby a budovy-zlý stav budovy

18. október 2021
Zodpovednosť: Martin
V riešení

Tento kontajner, budúca MOMka, sa objavil na námestí S.H.Vajanského už koncom septembra. Je priamo v chodníku, ktorý prechádza cez námestie okolo "Strojára", chodí tade dosť veľa ľudí. Treba to obchádzať po tráve, ešte k tomu aj prenosné WC !?!? To ste dovolili postaviť takmer priamo pod "oknami" radnice? Nevhodné!! "Ako päsť na oko". Poprosíme o nápravu!!!


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

496 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 46
Trend: Klesajúci (-6)


250 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 6
Trend: Stúpajúci (+5)


142 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Stúpajúci (+9)


viac »