Budulovská-cesta-rozkopaná

10. apríl 2019
Zodpovednosť: Moldava
Vyriešený

Po opravách na vodovode nie je terén upravený do pôvodného stavu. Navyše v blízkosti vozovky je výrazne poklesnutá zemina, čo je nebezpečné pre vozidlá obchádzajúce do ulice.

Podhorská-stavby a budovy-opustená budova

03. apríl 2019
Zodpovednosť: Moldava
V riešení

Dobry pan primator ja by som sa chcela opytat co s touto budovou mienite robit? Kym este stoji. Kym s vedlajsich bytoviek neznicia tuto budovu.kolko mladych ludi si zhana podnajom v Moldave neda sa stym nieco robit.vsak uz su uplne porozbijane plastove okna a este k tomu sa tam po veceroch zdrziavaju fetosi.!!! DAKUJEM


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

72 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


106 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Bez zmeny


16 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »