Hurbanova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

19. jún 2019
Zodpovednosť: Myjava
Vyriešený

"Auto" stojí na jednom mieste a postupne sa rozpadá a znečisťuje ulicu.

Hurbanova-trávnatá plocha-nepokosená

29. máj 2019
Zodpovednosť: Iný subjekt
Neriešený

dobry den,chcel by som sa starostu opytat,ci lokalita riadok uz nepatri pod malacky.v uvedenej lokalite/ul hurbanova,pisniky,hlboka,rakarenska/ sa neupratuje,nekosi,proste nic.ze je tam trava vysse metra nikoho nezaujima.je zarazajuce,ze to nezujima ani p.viceprimatora,nehovorim o poslancoch za tuto lokalitu.na niektorych miestach su este zvysky posypoveho materialu zo zimy.a nehovorim o pristupovom chodniku k materskej skolke rakarenska,burina ,spina,psacie vykaly..... naco platime dane??? som len zvedavy ,kedy sa tento rok v uvedenej lokalite objavy tekos,ako s metrovu travu pokosi/asi ako minuly rok,vyzinacom rozbyt a nechat tam ,nech zhnije,ze?/,vycisti ulice od posypoveho materialu...atd.

Novomestská-stavby a budovy-zlý stav budovy

29. máj 2019
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Most (podjazd pod železničnou traťou) je v zlom stave. Vo vnútri na strane chodníka je veľká, zväčšujúca sa prasklina,cez ktorú počas dažďov vyteká voda. Ani vonkajšia strana mosta nie je v dobrom stave. Popod most vedie jediná cesta smerom na Nové Mesto, kolóniu a horný cintorín. Situácia vyžaduje urýchlenú opravu a celkovú údržbu.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

33 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


55 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


3 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


viac »