Partizánska-chodník-výtlk

27. február 2019
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Dobrý deň, na stránkach Mesta Myjava som sa dočítal o realizácii projektu Revitalizácia sídliska Vŕšok v r. 2019. Chcem Vás poprosiť, nezabudnite na chodník medzi Lídlom a prvým bytovým domom; už dlhú dobu je tam poškodený asfalt - viď foto. Ďakujem za všetkých, čo po tomto chodníku denne prechádzajú.

Viestova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

27. február 2019
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Dobrý deň, týmto by som chcel požiadať a poprosiť kompetentných zamestnancov Mesta Myjava o zrealizovanie revitalizácie prístupovej cesty (ciest) ku garážam v lokalite pod Pakanským kopcom, ktoré sú dlhodobo v nevyhovujúcom stave, s množstvom jám, v ktorých sa v období dažďov alebo po roztopení snehu zdržuje voda a v období sucha je cesta značne prašná. Revitalizácia by sa dala zrealizovať napr. navezením drte po frézovaní asfaltových ciest. Ďakujem aj v mene ostatných majiteľov garáží.

Dolná štvrť-cesta-neodhrnutá

13. január 2019
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Počas sneženia sa na Dolnej štvrti okolo potoka sa ukázal zhrňovač 2x to tak odhrnul,že i čo ľudia očistili lopatami,tak očistené nahrnul hrudy snehu a k parkoviskám pre auta a ľudia nemohli vychádzať.Kopu snehu pod stromom urobili ľudia lopatami a traktor radlicou tam prihrnul sneh z cesty.Cestu zúžil iba na šírku radlice a tak,že nahrnul sneh a mamička musela cez túto nahrnutú kopu celý kočík prenášať. Nezhrňuje sneh na bok cesty,ale na kopu pod strom a k parkoviskám,ani si neotočí radlicu,aby na očistené plochy nenahrnul sneh.Vyjazdené koľaje,hrbolce ak v takom tvare zamrznú si môže človek polámať nohy,lebo inak ublížiť.Cesta sa využíva okrem aut aj pre chodcov a deti tade chodia do školy a v bytových domoch bývajú prevážne starý ľudia.Každoročne je táto časť zanedbaná až ku kostolu.


Viac podnetov Nahlásiť podnet