Brezovská-trávnatá plocha-nepokosená

30. august 2020
Zodpovednosť: Myjava
Neriešený

Zarasteny cely cintorin vysokou travou a burinou. Neda sa prejist pomedzi hroby, nevidno,kde stupame, plno hmyzu. Prosime o co najrychlejsiu udrzbu/pokosenie cintorina- nie az pred Vsetkymi svatymi. Dakujeme. Pražienkova a obcania.

Zahradnícka-parkovanie-problémové

30. august 2020
Zodpovednosť: Myjava
Neriešený

Dobrý deň, veľká časť Kolónie je označená ako obytná zóna. Vyhláška hovorí, že v Obytnej zóne majú mot. vozidlá zákaz státia. To znamená, že autá sa v obytných zónach pohybovať môžu, môžu zastaviť (napr. pre vykládku či nástup osôb), ale NEmôžu tu stáť (parkovať).Obyvateľ obytnej zóny nesmie svoje auto parkovať na ceste ANI pred vlastným domom či pozemkom, atď. V Myjave vyhláška neplatí? Lebo inak nerozumiem, prečo hliadky mestskej polície takéto priestupky nekontrolujú, nepokutujú, prípadne na ne aspoň vodičov neupozorňujú, len prejdú slepo okolo nich. Denne by, napr. na úzkej Záhradníckej ulici naplnili kasu, lebo na ulici stojí množstvo áut, hlavne poobede a cez víkend. Je to čoraz horšie. Pripadáte si ako na dopravnom ihrisku na trénovaní jazdy medzi kuželmi...Ďakujem

Námestie Milana Rastislava Štefánika-chodník-výtlk

06. august 2020
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Dobrý deň. Upozorňujem na rozbitý chodník v centre mesta pred potravinami Terno (u Svitka), kde sa stalo už niekoľko úrazov (pádov), hlavne starších ľudí.


Viac podnetov Nahlásiť podnet