Parkovanie ul.1.mája

05. február 2017
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na bezohľadné parkovanie pred vchodom do bytového domu na ulici 1.mája 46, v ktorom bývajú aj starší a ťažšie mobilní občania, ktorí musia tieto autá obchádzať. Myslím, že takéto obmedzenie by komplikovalo aj prípadný zásah záchranných zložiek. Podobným problémom je aj parkovanie pri priľahlých garážiach, kde odstavené autá znemožňujú bezpečný výjazd, resp.vjazd do garáže. Mestská polícia na upozornenia reagovala konštatovaním, že problémy s parkovaním sú všade.

Ekologický zimný posyp

30. január 2017
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Dobrý deň, potešilo by ma, keby sa aj v našom meste/okrese používal posypový materiál aký požívajú po novom nie len v bratislavskej časti, ale aj v krajinách, kde majú so snehom a mrazmi asi bohatšie skúsenosti ako my na Slovensku. Nakoniec neide len o moje potešenie ale o životné prostredie celého regiónu. Bližšie info: https://www.facebook.com/rudolf.kusy/videos/1344730518906004/ S pozdravom Rado Zelenay.

Odstávka plavárne

11. január 2017
Zodpovednosť: Myjava
Vyriešený

Je naozaj pravda,že sa vymieňa voda v bazéne? Všetci vieme,že pominulé roky sa voda nevymieňala, ale plaváreň bola zatvorená, preto lebo sa muselo kúriť na futbalovom ihrisku. Teraz je ihrisko pokryté snehom, takže sa nevykuruje. Prečo, sa teda nemôže kúriť v bazéne? ďakujem za odpoveď


Viac podnetov Nahlásiť podnet