Zeleň,skládky bio odpadu,neodpratané lístie

13. november 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na Dolná štvrť neodpratané lístie na ceste,chodníku pod stromami.Okolo potoku spadnuté stromy,čo ich obžral bobor.Skládka bio odpadu pri oplotení kontajnerov pri potoku.Stromy v parčíku nahnuté pod lístím exkrementy od bezdomovcov pri kríkoch a zvierat aj odpad ktorý tam zanechajú bezdomovci vysedávajúci a popíjajúci alkol.Pri koší pre exkrementy od psíkov žiadne sáčky pre exkrementy.Ak má majiteľ platiť 50€ za psíka,tak si myslím že by prináležalo i za to niečo mať aspoň ako sú sáčky pre exkrementy,tak to funguje aj v zahraničí.

Kontajnerové státie

12. november 2018
Zodpovednosť: Myjava
Vyriešený

Zo vsetkych stran odpadavaju kusy obkladov kontajneroveho statia

Neporiadok pri mestskej ubytovni na Trokanovej ulici

07. november 2018
Zodpovednosť: Myjava
V riešení

Neporiadok pri mestskej ubytovni na Trokanovej ulici Prosím o upozornenie nájomníkov mestskej ubytovne na Trokanovej ulici 234/6 aby si upratali neporiadok za svojou ubytovňou. Tento neporiadok sa opakuje opäť po 2-3 mesiacoch, pričom v minulosti prislúbili, že sa to už viac nebude opakovať. Prosím o zistenie vinníka tohto neporiadku a následne odstránenie neporiadku. Nachádza sa to pod cestou kde často chodia ľudia z iných miest, keďže na blízku je železničná doprava. Tak isto prosím o pravidelnejšiu kontrolu tohto miesta zo strany mestskej polície a v prípade zistenia ďalšieho neporiadku aby zabezpečili okamžitú nápravu. Ďakujem.


Viac podnetov Nahlásiť podnet