Štefánikova-Zeleň a životné prostredie-iné

14. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Chcel by som poprosiť redakčnú radu Námestovčana, aby v nasledujúcom čísle a po uvážení aj v ďalších uverejnili oznam o triedení a zbere komunálneho odpadu s informáciou o zmene zákona, ako triediť odpad, čo nás čaká ak sa nezlepšíme atď... Myslím, že by stačil aj oznám o triedenom zbere NO, ktorý visí na web.stránke Námestova:https://www.namestovo.sk/clanok/sk/oznam-o-triedenom-zbere-v-namestove. Ďakujem.

Hattalova-parkovanie-problémové

14. marec 2019
Zodpovednosť: Námestovo
V riešení

Chcem poprosiť Mestskú políciu, aby častejšie kontrolovala zobrazenú križovatku oproti predajni LIDL, smer na sídlisko STRED.Pred predajňou HOBBY stabilne parkujú automobily, dokonca aj na chodníku.Na danom mieste je zákaz parkovania-kríž na parkovacom mieste a žltá čiara oproti predajni drobnochov a kvetinárstvo-vjazd na sídlisko STRED. Ak vychádzate zo sídliska, križovatka je neprehľadná, pretože zaparkované auta bránia vo výhľade z pravej strany a tým sa križovatka stáva veľmi nebezpečná.Už je načase začať robiť poriadok s arogantnými a bezohľadnými vodičmi, ktorý nedodržiavajú predpisy.Ďakujem.

Florinova-Verejné služby-vývoz odpadu

06. marec 2019
Zodpovednosť: Námestovo
V riešení

kedze je zber plastov a skla naraz.Preco sa nechava len jedno vreco,ked sa beru dve??Mali by sa nechat dve vrecia!Nestalo sa to prvy krat!!!???


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

18 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 15
Trend: Stúpajúci (+12)


5 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+1)


4 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Klesajúci (-2)


viac »