Hlinisko-cesta-rozbitá (väčší úsek)

07. júl 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

A keby len táto zaujímalo by ma kedy budeme mat v meste poriadku aj ostatné úseky????

Námestie Antona Bernoláka-neporiadok z rozpadávajúceho sa múrika

07. júl 2020
Zodpovednosť: Námestovo
V riešení

Dobrý deň, myslím, že je tomu rok, čo sa na tejto ulici urobil krásny nový chodník. Oplotenie okolo chodníka je v katastrofálnom stave. Budova a oplotenie zrejme nepatria mestu. Ale možnože by mesto vedelo problém vyriešiť. Skúste poprosiť majiteľa budovy o odpratanie kusov muriva, ktoré odpadáva na nový chodník alebo ak to nie je protizákonné, odpracte to odpadávajúce murivo v rámci služieb mesta. Bolo by to krásne gesto. Ďakujem.

Komenského-neodprataná tráva po kosení

18. jún 2020
Zodpovednosť: Námestovo
Vyriešený

Dobrý deň, Som veľmi rád, že sa udržiava v meste verejná zeleň. No keby ja niekomu takto pokosil záhradu či dvor asi by ma veľmi nepochválil nehovoriac o tom, že by mi asi ani nezaplatil. Keď už TS pokosia trávu mohli by ju vyniesť aj v ten deň? A nie nechať to tam smrdieť na kope 4 dni. Tráva v svahu a za bytovkami ktorá bola pokosená krovinorezom tam je dodnes a keď mam pravdu povedať aj krava by to lepšie zožula. Za zábradlie ktoré tam začali TS osádzať ďakujeme, no tiež treba trocha porozmýšľať (zasahuje do parkovacej plochy) a nebolo by lepšie najskôr dať do poriadku to co už tam je? A to konkrétne lavičky a pieskovisko? Len aby si ľudia pohli užiť s rodinami tú zeleň o ktorú sa s takou láskou staráte. Ďakujem, Hajdučík


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

24 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+3)


52 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+3)


23 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Klesajúci (-1)


viac »