Nová Ves nad Žitavou-oplotenie-poškodené

02. január 2021
Zodpovednosť: Nová Ves nad Žitavou
V riešení

V parku pri ihrisku padol odlomený konár na oplotenie.

Nová Ves nad Žitavou-cesta-rozbitá (väčší úsek)

16. august 2020
Zodpovednosť: Nová Ves nad Žitavou
Vyriešený

Na jednej ceste sú tam asi cca 3 výtlkov ale to su také väčšie výtlky.... Pridávam tu 3 fotky z nich sú 2 väčšie výtlky a 1 taký malinký výtlk. A 1 väčší výtlk som som nestihla odfotiť. Veď na ceste to bude vidno... Ďakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet