Ochodnica-problémové parkovanie

19. júl 2020
Zodpovednosť: Ochodnica
V riešení

Dobrý deň, chcela by dať návrh na zákaz státia na hlavnej ceste v časti od bytoviek po pohostinstvo u Ondruska, kde je tento problém už neúnosný. Nejde o to, že obyvatelia obce nemajú miesto na svojom dvore, len sú pohodlní si otvoriť bránu. Tento problém trápi množstvo obyvateľov už veľmi dlho, bolo by na čase a tým niečo robiť. Ďakujem za riešenie

Ochodnica-kôš-nevhodne umiestnený

01. apríl 2020
Zodpovednosť: Ochodnica
Vyriešený

Žiadam o presunutie kontajnerov na textil, pretože sa opakovane stáva, že sú preplnené alebo sú vrecia s oblečením rozhádzané okolo nich, podobne ako na priloženej fotke. Myslím, že v obci sú vhodnejšie miesta na umiestnenie takýchto kontajnerov, nakoľko by sa tento problém dal možno lepšie ustrážiť pri vstupe do obce alebo pri obecnom úrade. Takisto podľa mňa nie je vhodné, aby boli v tesnej blízkosti rodinného domu, minimálne z estetického hľadiska. Vopred ďakujem za riešenie tohto problému.

Ochodnica-Verejné služby-iné

14. august 2019
Zodpovednosť: Ochodnica
Neriešený

Po obci idú chýry,že sa volačo deje v našej škole. Na obec a aj na školskú inšpekciu boli udajne poslane stažnosti? Ak áno aká to bola sťažnosť? Bude ohrozený nejako začiatok školského roka? Dakujem za odpoveď.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


4 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »