Dubová-strom-neorezaný

20. september 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

A stále neriešený a úplne odignorovaný problém.Dlhé roky neorezané stromy na CELEJ ul. Dubová ktoré prerástli do rozvodov el. aj tel. ,fasád domov, chodníkov po ktorých sa nedá vzpriamene chodiť.

Bratislavská-parkovanie-problémové

18. september 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Prosím vás, to je normálne že tento autobus každý deň, respektíve noc stojí na autobusovej zastávke , križovatka Bratislavská a Staničná ulica? Už som tam dva krát skoro zrazil chodca lebo som ho nevidel na prechode. Vyšiel spoza autobusu. Stojí na autobusovej zastávke a ešte aj pred prechodom. On môže? Má nejakú výnimku z pravidiel cestnej dopravy?

Vážska-znečisťovanie-vody

17. september 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň prajem, na Floreáte a Fínskej je regulačný kanál, ktorý momentálne neplní svoju úlohu regulovať spodnú vodu. Pivničné priestory v rodinných domoch sú pod vodou. Kanál nebol čistený od náletových drevín a čistené dno kanála cca 35 rokov. V časti od Važskej až za kemp Lodenica sa usídlil Bobor, ktorý robý hrádze na kanály a spodná voda stúpla o 25 cm. Žiadam o urýchlené havarijne riešenie. Bobor ničí veľa drevín a znečisťuje vodu.

Dopravná-cyklostojan-chýbajúci

17. september 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Sme mesto cyklistov, ale na autobusovej/železničnej stanici je pretrvávajúci nedostatok cyclostojanov. Zakúpenie ďalších cyklostojanov nemôže byť predsa finančný problém pre radnicu.


Viac podnetov Nahlásiť podnet