Chýbajúci stĺpik na E. Belluša

13. január 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Cez priechod pre chodcov neustále prechádzajú vozidlá. Niekoľkokrát sa aj chodci dostali do kolíznej situácie, kedy auto sa otáčalo cez priechod zároveň s prechádzajúcimi chodcami. Nutné je osadiť stĺpik. To isté platí aj pre druhý priechod pre chodcov na tej istej ulici. Na pripojených fotkách vidieť stopy pneumatík, ale nie je problém nafotiť aj autá...

Zabezpečenie smetných nádob na A. Hlinku

03. január 2019
Zodpovednosť: Piešťany
Vyriešený

Do kontajnerov určených pre bytové jednotky na A.Hlinku 61, 62 a 63 vysýpajú smeti pravidelne cudzí ľudia, ktorí nebývajú v uvedených domoch. Najčastejšie návštevníci supermarketu, ale aj majitelia blízkych reštaurácií sem vyhadzujú odpad. Nádoby sa potom rýchlo zaplnia (2 kontajnery na papier napr. za 3 dni) a odpad sa povaľuje vôkol. Navrhujem dorobiť k oploteniu kontajnerov elektronické dvere na čip, ktorý by mali iba obyvatelia činžiakov A.Hlinku. Ďakujem za posúdenie.

Zvyšky rýb na Bodone

31. december 2018
Zodpovednosť: Piešťany
Uzavretý

29.12.2018 bolo nahlásené MP znečistenie biologickým odpadom - odpad z čistenia kaprov,cca 100 kg biologického odpadu. MP danú vec oznámila aj RVPS. Doteraz je tam odpad lákajúci líšky a divú zver. Nachádza sa pri ceste,po ktorej chodia ľudia so psami. Už v blízkosti boli vidieť líšky a diviaci. Žiadam o riešenie situácie.

E.F. Scherera - neporiadok a odpadky

25. december 2018
Zodpovednosť: Piešťany
Vyriešený

Na sidlisku A. Trajan sme mali taketo krasne vianočne sviatky. Je nemysliteľne aby na tak zaľudnenom sidlisku ako je A. Trajan neodpratali komunalny odpad 5 dni. Inak podobna situacia je v tychto lokalitach každu nedeľu večer. Prosim zvažte možnosť pridania kontajneru na komunalny odpad


Viac podnetov Nahlásiť podnet