Lánska-výmena košov

25. máj 2021
Zodpovednosť: Považská Bystrica
Vyriešený

lepšie koše pre nemocnicu - šlo by to?

Vyznačenie prechodu pre chodcov

16. máj 2016
Zodpovednosť: Iný subjekt
Zaslané samospráve

Na ulici Moyzsova ulica v Považskej Bystrici pod kopcom Moyzesova ulica ( kde sú rodinné domy) absentuje možnosť prejdenia na druhú stranu, kde je chodník. Z dôvodu zníženej viditeľnosti, ako aj nedodržiavania rýchlosti motorovými vozidlami je životu nebezpečné bezpečne prejsť cez cestu. Preto podávame v mene obyvateľov danej lokality podnet na vyznačenie prechodu pre chodcov, ktorý tam jednoznačne chýba. Dopravná situácia v daných priestoroch je aktívna a dynamická.

Zakrytie pieskoviska

22. apríl 2016
Zodpovednosť: Iný subjekt
Zaslané samospráve

Problém sa týka detských pieskovísk v okolí bytového domu 2026/48. Keďže pieskovíská na fotkách sú často navštevované deťmi, chceli by sme poprosiť, aby aspoň jedno pieskovisko bolo možné zakryť. Zároveň chcem poďakovať mestu za pravidelné čistenie, úpravu a obnovu piesku v roku 2015. Dúfam, že to bude pokračovať aj tento rok. Vopred ďakujeme za vybavenie nášho podnetu.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

6 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


6 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


22 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »