Ulica M. Gorkého-parkovanie-problémové

Sever, Čierne mesto, 14. január 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zaujima ma co sa da robit v tomto pripade s dotycnym parkovacim miestom pre invalida kedze dotycna osoba parkuje svoje vozidlo neustale blizko svojho bydliska.Ludia nemaju kde parkovat a toto miesto je neustale neobsadene.Naco to ma vyhradene ked tam parkuje len doslova parkrat do roka.Vsetci co tam parkujeme tak sa zaujimame ako sa to da vyriesit.Dakejeme za odozvu.

Mojmírova ulica-schody-neodhrnuté

Sever, Čierne mesto, 11. január 2019
Zodpovednosť: MÚ Prievidza
Vyriešený

Kolko este budeme cakat na ocistenie absolutne neschodnych schodov vedla zverolekara z ulice Mojmirovej k ulici Novackeho(coop jednota) Uz som sa tam sam strepal,asi donesiem ucet primatorke a jej technickym sluzbam.


Viac podnetov Nahlásiť podnet