Dubová/Hrabová ulica-parkovanie-problémové

Sever, Čierne mesto, 12. február 2019
Zodpovednosť: MÚ Prievidza
Vyriešený

na 200 metroch ulice Dubova/Hrabova su hned tri porusenia dopravnych predpisov...1. cierne auto parkuje pravidelne na celej sirke chodnika a to kazdy den. Druhe auto z fotky pravidelne parkuje v zakrute. Opakovane statie dokumentuje aj zaber zo street view. O niekolko metrov dalej za krizovatkou, parkuje auto (asi peugeot) na chodniku. Ale tu je aspon 10cm miesta. Moj podnet sa netyka primarne tychto problemov ale pristupu MsP, nakolko chodim po tychto uliciach viac krat za den a stretol som tam uz nejaku tu hliadku chcel by som poziadat aby si tieto problemy vsimali. Mozno len nechcu pokutovat ludi ale v takomto pripade by si mali uvedomit, ze chodnik je jedine miesto, kde sa mozu chodci pohybovat relativne bezpecne. Dakujem vopred za riesenie obdobnych podnetov.

Dúbravská ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Necpaly, Žabník, 07. február 2019
Zodpovednosť: MÚ Prievidza
Vyriešený

Prosim o odstranenie tohto vozidla z ulice dubravskej, podnet o tomto aute sme podavali v oktobri minuleho roku. auto stalo o par miest dalej a pravdepodobne po upozorneni bolo preparkovavne vedla. Stoji tu od konca oktobra 2018. Hliadka MSP chodi okolo casto, avsak pravdepodobne sa im problem samovolne riesit nechce !

Nábrežná ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zapotôčky, 03. február 2019
Zodpovednosť: MÚ Prievidza
Vyriešený

Prosím o urgentne riešenie zlej situácie v okolí ihriska a celého parkoviska pri Delikane. Je to neuveriteľné čo za bordel dokážu ľudia urobiť a popri tom smetné koše sú prázdne. Kazí to dojem a veľa smeti nám konci na terase a v okolí nej. Neda sa tomu denne venovať akoby sme boli popri práci aj dobrovoľníci. Na to sú platené mestské služby nie? Už keď sa hostia delikany sťažujú, to je hanba.


Viac podnetov Nahlásiť podnet