Pribinova-kôš-nevhodne umiestnený

17. september 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcem upozorniť kompetentné osoby mesta Púchov na nevhodne umiestnený kontajner na ul. Pribinova č. 1170/23. Kontajner je umiestnený v strede chodníka kadiaľ prechádzajú občania a v prípade dažďa musia chodiť po blate, resp. po trávniku. Tento obvod na mestskom zastupiteľstve nezastupuje žiadny poslanec keď toto nevidí? Toto nevadí ani príslušníkom Mestskej polície? Keby tam namiesto kontajnera parkovalo vozidlo okamžite by dostalo od polície papuču.

Nábrežie slobody-krík-brániaci rozhľadu v križovatke

17. september 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcem požiadať kompetentné osoby mesta Púchov o odstránenie zbytočných a zavadzajúcich kríkov na križovatke ul. Nábrežie Slobody a Trenčianska kde pri vyústení ul. Nábrežie Slobody na Trenčiansku ul. je kvôli týmto prekážajúcim kríkom veľmi zlý výhľad na ul. Trenčiansku smerom ku Nosiciam. Po odstránení uvedených kríkov by vodiči už z diaľky mali prehľad o dopr. situácií a prichádzajúcich vozidlách v smere od Nosíc. Dakujem.

Mojmírova-cesta-znečistená

16. september 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Poprosím vedenie mesta, aby usmernilo a zaškolilo zamestnancov Technických služieb, ako sa majú vynášať koše na BIO odpad.... Pri vývoze im väčšina padla mimo vozidla a nechali to tam bez povšimnutia / asi nemajú zakúpenú lopatu /.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

127 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Stúpajúci (+5)


522 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 13
Trend: Stúpajúci (+3)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »