Hoenningovo námestie - zeleň

21. október 2020
Zodpovednosť: Púchov
Uzavretý

Dobrý deň, ako poslanca mestského zastupiteľstva ma včera kontaktoval znepokojený občan, že v okolí budovy kina sa údajne nachádza viacero jedovatých kríkov dreviny Tis obyčajný, ktoré môžu byť velmi nebezpečné pre deti. Keďže nie som botanik ani záhradkar chcem sa opýtať o aký druh dreviny sa jedná, a pokiaľ je skutočne jedovatá - nebezpečná pre deti, či by ju nebolo vhodné s ohľadom na ochranu zdravia detí radšej odstrániť, respektíve vymeniť.

Riečna - chýbajúci kôš

18. október 2020
Zodpovednosť: Púchov
Vyriešený

Prečo nám boli odstránené kontajnery na triedený odpad? V roku 2019 sme takmer celá Riečna ulica poskytli podpísanú petíciu za vrátenie kontajnerov. O rok je tu rovnaká situácia. Kontajnery boli premiestnené na nebezpečné miesto pri moste v križovatke kde sa nedá a nesmie stáť nakoľko je to neprehľadná križovatka a ešte aj označená zastávka autobusu. Môžete veriť tomu že väčšina odpadu určeného na triedenie skončí v komunálnom odpade. Kontajnery ktoré boli na pôvodnom mieste boli vždy plné čiže plnili svoj účel . To máme rok čo rok spisovať petície?

Obrancov mieru - výtlky

16. október 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Diery, vytlky na ceste. Vsetky za sebou v rozsahu cca 100metrov (3 za sebou). Velmi nebezpecne ako pre auta tak pre chodcov.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

105 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Stúpajúci (+3)


389 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 13
Trend: Stúpajúci (+6)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »