T. Vansovej - riešenie dopravnej situácie

26. október 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcel by som Vás požiadať o prehodnotenie súčasného dopravného značenia na križovatke ciest Kukučínova a Terézie Vansovej. Prichádzajúce vozidlá z Kukučínovej, najmä v skorých ranných hodinách nedávajú prednosť v jazde vozidlám a cyklistom, prichádzajúcim z ulice Terézie Vansovej. Už som sa 2x stal takmer obeťou dopravnej nehody. Takmer každý sa tu pokúša "uliať" zastavenie do poslednej chvíle a mnohokrát sú autá "nastavané" do zákruty (viď priložené foto) a prednosť v jazde sa nedodržiava. Žiadam pridanie STOP-ky na Kukučínovej ceste, nakoľko príjazd z ulice T. Vansovej je neprehľadný aj vďaka chýbajúcemu osvetleniu na danej križovatke v skorých ranných hodinách. Ďakujem

Dvory - preplnený kôš

26. október 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Odpadovy kos na Bioodpad je absolutne nedostacujuci pre cele sidlisko a neustale su pohodene smeti na zemi. Prosim zvacsit kapacitu nadoby na Bio odpad, pretoze sa moze sa stat, ze ludia vam prestanu separovat aj to malo co separuju. Par litrova nadoba je vhodna tak pre rodinu do rodinneho domu a nie pre cele sidlisko.

Štefánikova- verejné služby

24. október 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Ospravedlnujem sa, ale asi nerozumiem aktivitam mestkych spolocnosti. Ak by vacsina ludi v sukromnej sfere pracovala tak ako niektore mestke spolocnosti, alebo ak by ludia zacali odvadzat dane len do urovne poskytovanych sluzieb, tak neviem ako by tato spolocnost naozaj vyzerala. Vyzyvam mesto Puchov aby sa konecne zacalo starat o majetok mesta. Neprimeranym konanim zapricinujete obrovsky servisny dlh na majetku mesta a preto nerozumiem preco aktivity mesta idu viac a viac k rozsirovaniu majetku. Ani hojne casy ste nevedeli pretavit v udrzatelnosti kvality zivota v meste. Dufam ze nasledujucim volebnym obdobim to skonci. Foto je len vzorka prace jednej z mestkych spolocnosti.

Hoenningovo námestie - zeleň

21. október 2020
Zodpovednosť: Púchov
Uzavretý

Dobrý deň, ako poslanca mestského zastupiteľstva ma včera kontaktoval znepokojený občan, že v okolí budovy kina sa údajne nachádza viacero jedovatých kríkov dreviny Tis obyčajný, ktoré môžu byť velmi nebezpečné pre deti. Keďže nie som botanik ani záhradkar chcem sa opýtať o aký druh dreviny sa jedná, a pokiaľ je skutočne jedovatá - nebezpečná pre deti, či by ju nebolo vhodné s ohľadom na ochranu zdravia detí radšej odstrániť, respektíve vymeniť.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

106 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Stúpajúci (+2)


391 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 15
Trend: Stúpajúci (+11)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »