Chýbajúce kontajnery na separovaný odpad

18. júl 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, žiadame o doplnenie chýbajúcich separačných odpadových kontajnerov na kolónke (pri obchode Coop Jednota) V minulosti tu kontajnery boli, niekto ich zapálil a mesto to vyriešilo tak, že ich úplne zrušil bez náhrady. Na celej kolónke, keď odmyslíme areál školy sú ľudia odkázaní na separovanie do starých a jediných kontajnerov viď. priložená fotografia. Apeluje sa na "zodpovednejší prístup občanov mesta k k separovaniu". Otázka znie, ako chceme motivovať ľudí k separácií, keď po opätovnom žiadaní kontajnerov sa nič nedeje, zvyšuje sa naopak miestny poplatok za odpad aj napriek tomu, že ľudia sú ochotní separovať. Nehovoriac o tom, že je separácia v meste Púchov dosť obmedzená. Veď v dnešnej dobe sa naozaj dá odseparovať skoro všetko. Ďakujem za záujem a nové kontajnery.

Údržba ihriska na Štefánikovej

17. júl 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

1. Podklad pod kamienkami povytahovany. (Nestačilo vysadiť iba trávu?) 2. Pieskovisko velkostne poddimenzovane (vhodne tak pre 1-2deti do 5rokov) - preto vyzerá ako vyzerá - hráva sa tu oveľa viac deti a aj väčších. Ani sa do toho pieskoviska nezmestia.

Obrancov mieru-trávnatá plocha-nepokosená

13. júl 2019
Zodpovednosť: Púchov
Vyriešený

keby len nepokoseny trávnik, ale čistota tohto miesta je dost biedna, porozhadzovane odpadky po okolí a metrová burina to do centra mesta jednoducho nepatrí!!!

F. Urbánka-Automobily-iné

12. júl 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Poprosila by som mesto pripadne Mestsku policiu o riesenie situacie parkovania na chodniku pri mestskej trznici. Aj napriek vyznacenemu zakazu auta parkuju po celom chodniku a vznikaju nebezpecne situacie nakolko chodci musia ist po ceste cim blokuju auta.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

64 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 11
Trend: Stúpajúci (+2)


248 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 6
Trend: Klesajúci (-8)


2 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »