Nosice-rozkopaná cesta

25. marec 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Pozdravujem, jeden zo starsich obcanov (bez znalosti tohoto webu) mestskej casti Nosice ma poziadal o zdielanie tohto problemu so samospravou mesta. Nakolko tuto cast navstevujem pravidelne aj ja, s nedostatkom sa stotoznujem a preto ho tu zverejnujem aj za svoju osobu. Uz dlhsiu dobu trapi obyvatelov, ale aj navstevnikov rozkopany usek hlavnej cesty v blizkosti miestneho zahradnictva. V tomto useku je stvorcovy vyrez komunikacie v rozmere cca 2x2m bez oznacenia upozornujucejo na nerovnost, pracu na komunikacii. Pytam sa: dokedy budeme tento usek obchadzat v protismere, nicit si na nom podvozky automobilov alebo hazardovat so svojim zdravim v pripade koliznej situacie? Prosim o vyvodenie zodpovednosti smerom ku spravcovi tejto komunikacie a bezodkladne riesenie nedostatku Dakujem.

Vsetínska - zlý stav budovy

16. marec 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Prosím o zaslanie podnety zo strany mesta pre investora Želá.stanice Púchov o uplatnenie reklamácie skrytej vady v záručnej lehote. Ing.Flašík Peter Okružná 1441/60 020 01 Púchov č.t. 0948 305 838

Mojmírova - chýbajúci stĺpik

15. marec 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Dobrý deň p. primátorka,  obyvatelia bytového domu Mojmírova 1163, žiadajú mesto o osadenie obrubníkov a kvetináča (stĺpika) pri tomto paneláku, vzhľadom k tomu, že ľudia nemajú kde parkovať, preto odstavujú autá na trávniku, čím poškodzujú celkový vzhľad okolia. Situácia je už neúnosná, preto sme žiadali o pomoc aj p. Marmana ako poslanca za volebný obvod, avšak bezúspešne. 

Gorazdova - nedodržiavanie dopravných predpisov

12. marec 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Pri Gorazdovej skole je znacka zakaz vjazdu ktora je absolutne nerespektovana zo strany motoristov. Pohybuje sa tam vela deti ktore chodia do skoly ako aj rodicia a castokrat aj mamicky s kocarmi a vznikaju tam vrlmi bebezpecne situacie! Ako vidime na foto nie len ze motoristi nerespektuju znacenie ale nicia aj travnate plochy. Prosim o umiestnenie betonovych kvetonacov alebo nieco podobne na zamedzenie vzniku takychto situacii. Pripadne aspon obcasna kontrola zo strany MsP urcite nebude na skodu.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

68 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Klesajúci (-1)


326 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Klesajúci (-1)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »