Záskalie - verejný poriadok

19. január 2020
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

na niekoľkých lavičkách na Hornokočkovskom cintoríne chýbajú drevené laty. je to práca PTSM alebo vandalov?

Mládežnícka - dlhodobo odstavené vozidlo

12. január 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na vrak bielej zhorenej dodávky stojacej na parkovisku pred materskou škôlkou Mládežnícka a opýtať sa, kedy bude predmetné motorové vozidlo z verejného parkovacieho miesta odstránené (odtiahnuté). Neviem totiž ako mám každé ráno vysvetľovať mojej 5-ročnej dcére, ktorá má z uvedeného vozidla hrôzu a odmieta kvôli tomuto vraku chodiť do škôlky, dokedy tam bude ešte stáť a desiť maloleté deti. Myslím si, že takmer 2 mesiace boli už dosť dlhá doba na to, aby sa s týmto vrakom niečo udialo. Vopred ďakujem za urýchlené riešenie tohto problému.

Štefánikova-Verejné služby-iné

07. január 2020
Zodpovednosť: Púchov
Vyriešený

dobrý deň plánuje radnica v meste Púchov riesit namrznute chodníky v centre mesta pri novom divadle napr ? žiadna cesta ani chodníky nie sú vôbec posypané nie len starší ľudia majú problém bezpecne prechádzať . Načo zase čakáte ? chcete zvyšovať dane ale tieto veci vôbec neriešite presne ako minulu zimu a to tento rok snehu nie je veľa

Nimnická cesta - verejný poriadok

03. január 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, ako mesto mieni riešiť situáciu s touto "krásnou" stavbou pri Váhu ( v blízkosti Šport centra). Veľa ľudí sa prestalo prechádzať cez toto územie z dôvodu strachu, keďže v spomínanej stavbe žijú "rôzni" ľudia. Taktiež by ma zaujímalo, či aj títo ľudia budú platiť väčšie dane za nehnuteľnosti ako ostatní obyvatelia. Ďakujem za vyriešenie podnetu.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

60 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-3)


316 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Klesajúci (-14)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »