Komenského-dopravné zrkadlo-chýbajúce

15. január 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň. Určite nie som jediný vodič, ktorému chýba dopravné zrkadlo na križovatke Komenského a Štefánikovej. Zmizlo pre opravu vozovky a výmenu zábradlia. No nové zábradlie je už nejaký ten týždeň na svojom mieste a zrkadlo stále absentuje na svojom mieste. Určite najmä v aktuálnom zimnom počasí by sme uvítali jeho urýchlené prinavrátenie na svoje miesto.

Za cintorínom-parkovanie-nevyznačené miesta

07. január 2021
Zodpovednosť: Púchov
Vyriešený

Neustále parkovanie na nevyznačených miestach pred vchodom do bytového domu , čím sa zabraňuje bezbariérovému vstupu či už záchranným zložkám alebo občanom (napr. deti s kočíkom) . Ideálne riešenie by bolo vyznačenie zákazu parkovania.

Dvory-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

31. december 2020
Zodpovednosť: Púchov
Vyriešený

dlhodobo odparkovane vozidlo ( zelenej farby) a veľa.i časté parkovanie mimo parkovacích miest bez parkovacích kariet. A parkovacie miesta sú prázdne. zvážil by som po pri zelenej ploche žltú čiaru. naozaj je koľko krát problém vyprakovať z miesta ktoré je na to určené mestom.

Trenčianska-osvetlenie-nefunkčné

29. december 2020
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Pred Zeleznicnou stanicou v meste uz 2 - hy tyzden nesvieti verejne a stanicne osvetlemie v casti prichodu ku stanici, pred stanicou a pred autobusov. nastupistom, zda sa ze to nie je pod kontrolou !


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

92 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-1)


431 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 14
Trend: Klesajúci (-5)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »