Chmelinec - neporiadok

09. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Toto je nádhera zo strany servisu... Keby niet toho živého plota tak by som rad vedel kam by ten neporiadok dával.

Výtlk na chodníku - Okružná

09. december 2019
Zodpovednosť: Púchov
V riešení

Výtlk na chodníku

Dvory - chýbajúci chodník

27. november 2019
Zodpovednosť: Púchov
Vyriešený

Dobrý deň Rada by som upozornila na viac krát diskutovanú situáciu. Jedná o bytovku 1933/20. Na chodníku pravidelne parkujú osobné autá. Táto situácia je nevhodná kvôli viacerým aspektom. Chodník nie je miesto určené na parkovanie vozidiel, je znemožnený prechod pre chodcov, mamičky s kočíkmi a ľudí na invalidnom vozíku. Nakoľko autá bránia výhľadu áut, ktoré vychádzajú z podzemnej garáže, môže dochádzať k nebezpečným situáciám, a ako posledné, je to neúctivé ku všetkým, ktorí majú zakúpenú parkovaciu kartu alebo lístok. Nakoľko sa táto situácia neustále opakuje, zásahy mestskej polície nestačia. Navrhujem postaviť na toto miesto menší stĺpik alebo kamenný kvetináč, podobne ako na ulici Za cintorínom - Hoštínska. Vopred ďakujem za prešetrenie navrhovaného podnetu. Pekný deň. S pozdravom

Štefánikova - bioodpad

18. november 2019
Zodpovednosť: Púchov
Uzavretý

Chcela by som upozorniť na to,že pri separovaní bioodpadu je jeden kontajner je žalostne málo.Jedná sa o miesto medzi bytovkami 1419 a1420 na Sedlišti.Ak chceme odpad riadne separovať treba dať ešte jednu nádobu na bioodpad,alebo ju častejšie vyvážať.Ďakujem


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

59 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 10
Trend: Stúpajúci (+3)


310 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 26
Trend: Stúpajúci (+18)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »