Jarná-znečistený žľab

26. apríl 2019
Zodpovednosť: Rozhanovce
Vyriešený

Znečistené.

Jarná-strom-neorezaný

26. apríl 2019
Zodpovednosť: Rozhanovce
V riešení

Cez ten strom ide káble vidno to aj na fotke. Netrebalo by to odrezať?

Lesná-cesta-znečistená

17. apríl 2019
Zodpovednosť: Rozhanovce
Vyriešený

Posypový materiál nie je odprataný


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


3 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »