18. apríl 2024
Zodpovednosť: Sabinov
Zaslané samospráve
po robotníkoch tu ostala táto kôpka a niekedy pekne zavadza pri parkovaní.
15. apríl 2024
Zodpovednosť: Sabinov
Zaslané samospráve
Dobrý deň, Jarková ulica za traťou, celá cesta ako tankodrom, rozkopana, deravá, poplátaná, prepadnutá. Stalo sa pravidlom že je odstavená voda bez upozornenia. Vodovod pod cestou je starý. Vznikajú časte havárie. Preto prosim ,venujte pozornosť tomuto oznamu. Prosim včas vopred informovať ľudí na ulici. Uvediem pre vysvetlenie, človek stojí namydlený v sprche a keď sa chce opláchnuť tak voda bez upozornenia neide. Je to max. nekorektné a nekomfortne, okrem iného. Kde spočiva zanedbanie povinnosti? Žiadam o racionálnu nápravu tejto často sa opakujúcej situácie. Informujte prosím ľudí na tejto ulici vopred a to efektívnym spôsobom,ako napríklad SMS. Ďakujem. S pozdravom, občan
14. apríl 2024
Zodpovednosť: Sabinov
Vyriešený
Nevyriešený podnet na dlhodobo odstavené auto bez STK a EK. Auto iba preparkovane o pár metrov ďalej.
Podnetov za posledný mesiac:
11
Trend:
Stúpajúci (+8)
Podnetov za posledný mesiac:
3
Trend:
Klesajúci (-1)
Podnetov za posledný mesiac:
2
Trend:
Stúpajúci (+1)