Možný únik vody z potrubia

08. december 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Nedaleko kruhoveho objazdu na okrajovej casti Senca, pri cerpacej stanici G&G je zjavny unik vody. Pravdepodobne podzemne potrubie je porusene alebo otvorene. Voda zaplnila jarok, nedaleke pole je premocene a zaliate vodou.

Vývoz žumpy

08. december 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň prajem. Rád by som sa opýtal, kedy bude spustená čistička v Senci, aby nám mohli odčerpať žumpu v okolitých dedinách okresu Senec ? Už mesiac nie je možné vyviezť žumpu. Ďakujem pekne.

Fajčenie na zastávke

06. december 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň opäť sa pýtam dokedy bude mestská polícia tolerovať na zastávke zakaz fajčenia. Zákon o ochrane nefajčiarov 377/2004 hovorí § 7 Zákaz fajčenia (1) Zakazuje sa fajčiť a) na verejných letiskách,2a) v dráhových vozidlách verejnej osobnej dopravy,2aa) vo vozidlách osobnej dopravy,2ab) v priestoroch staníc a zastávok, v čakárňach, v prístreškoch a na zastávkach, na krytých nástupištiach a v uzavretých verejných priestoroch súvisiacich s touto dopravou určených pre cestujúcich, na otvorených nástupištiach do vzdialenosti štyri metre od vymedzenej plochy nástupíšť Autobusová stanica Senec je asi nejaká výnimka kde fajčiari nebudú asi nikdy pokutovani. Pekný deň prajem


Viac podnetov Nahlásiť podnet