Parkovanie v križovatke Karola Šišku

20. marec 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den, je mozne na krizovatke ulic Karola Sisku a Karola Sisku umiestnit na kraj chodnika zabrany na parkovanie ? Pravidlene tam stava dane auto zamestnanca bilzkej firmy. Ludia ho musia obchadzat po ceste (byva tu vela rodin s detmi a mamickami s kocikmi) a stoji aj v krizovatke, kde brani vodicom vo vyhlade ked idu zo zadnej ulice Karola Sisku na hlavnu. Je dost nebezpecne ked musia mamicky s kocikom obchadzat auto po ceste a este aj v krizovatke. Dakujem.

Poškodzovanie verejnej zelene autami

14. marec 2018
Zodpovednosť: Senec
V riešení

Na trávnatej ploche, ktorá patrí mestu a je v bezprostrednej časti domu na Hollého 11 a príľahleho detského parku J.Hraška začali pravidelne na trávnatej ploche (teraz je už úplne zničená, je tam prach a blato) parkovať autá priamo pod oknami a balkónmi domu. Nepomáha nám ani mestská polícia, ktorú pravidelne voláme a ktorá tieto podnety rieši dohovorom. Obrátili sme sa aj na údržbu verejnej zelene a nahlásili sme podnet aj náčelníkovi polície. Prosíme vás o pomoc pri osadení značky alebo kameňov, ktoré zabránia vjazdu áut cez obrubníky. Ďakujeme

Poškodená zábrana vjazdu

12. marec 2018
Zodpovednosť: Senec
Vyriešený

Nebezpecne ulomeny a velmi ostry (najmä pre deti na bicykli ci korculiach!) vystupok zabrany na (cyklo)chodniku pri vstupe na senecke jazera - sever.


Viac podnetov Nahlásiť podnet