Parkovisko namiesto kempu

17. október 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň chcel by som sa spýtať, či je normálne aby obrovský hotel nemal vlastné parkovanie napr. v podzemí ako iné stavby v meste a využíval a tým ničil zelené plochy, resp. kemp. Chodím okolo pravidelne a vidím, že tam permanentne stoja autá. Ako mu mohla byť dovolená stavba bez dostatočného parkovania? Jedná sa o novostavbu hotela SUN, takže parkovanie mohli vybudovať.

Obnovenie dopravného značenia prechod pre chodcov

10. október 2017
Zodpovednosť: Senec
V riešení

Prosím o obnovenie dopravného značenia priechod pre chodcov na križovatke ulíc Slnečná a Mlynská, rovnako aj na Mlynská a Kvetná.

Trčiace skrutky z vozovky z odtrhnutého retardéra.

04. október 2017
Zodpovednosť: Senec
Vyriešený

Dobrý deň, na Vinohradníckej ulici je odtrhnutý retardér. Skrutky trčia z vozovky. ďakujem za opravu a rýchle odstránenie nebezpečných skrutiek.


Viac podnetov Nahlásiť podnet